Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Prace porządkowo-remontowe nabierają tempa, a tegoroczną przerwę wakacyjną wykorzystano m.in. głównie na odświeżenie sal lekcyjnych. W niektórych placówkach zostaną też zrealizowane poważniejsze remonty i inwestycje.
W Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Strzelinie największe zmiany czekają m.in. salę gimnastyczną, gdzie zaplanowano malowanie wnętrza, cyklinowanie parkietu oraz naprawę dachu. W dwóch salach lekcyjnych wykonano nową podłogę z wykładziny PCV. Ponadto zakupione zostanie nowe wyposażenie kuchni (m.in. komora chłodnicza, stoły robocze, szafki przelotowe). Częściową wymianę pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej oraz wymianę hydrantów zaplanowano w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Strzelinie. Do szkoły trafi też 96 nowych szafek uczniowskich. Przypomnijmy, że aktualnie trwa opracowywanie dokumentacji technicznej termomodernizacji budynku PSP nr 4. Największe zmiany w PSP nr 5 w Strzelinie czekają salę gimnastyczną. Foto: UMiG Strzelinie
W budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzelinie dokończony zostanie remont sali, w której będą odbywać się zajęcia oddziału przedszkolnego, a po godzinie 14:00 zajęcia świetlicowe. Zamówiono też 26 szafek dla dzieci.
W Publicznej Szkole Podstawowej w Białym Kościele zostanie zamontowana dodatkowa kamera monitoringu, obserwująca m.in. nowy plac zabaw.
W Publicznej Szkole Podstawowej w Kuropatniku m.in. trwa remont łazienki dla osób niepełnosprawnych. Zakupione zostaną meble do sal lekcyjnych i gabinetów, a szkolna kuchnia zostanie wyposażona w nowy piec konwekcyjny oraz lodówki. Na zakup pieca i lodówek pozyskano środki z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”. Niebawem zakończą się prace projektowe związane z budową przedszkola i biblioteki w Kuropatniku.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

Komentarze   

* Permalink1 +2 *
RE: Wakacyjne remonty w szkołach
:eek: bhp się kłania
2019-08-29 11:51 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz