Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników kina. Wielkimi krokami zbliża się ósma edycja Festiwalu Aktorstwa Filmowego, który po raz trzeci zawita do Strzelina. W ciągu dwóch dni SOK odwiedzą znane i cenione gwiazdy. Kto to będzie?
Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa odbywa się od 2013 roku we Wrocławiu oraz wybranych miastach regionu. W 2013 r. po raz pierwszy Strzelin był jednym z miast, w których odbywało się to aktorskie wydarzenie. Gośćmi byli Bogusław Linda, Arkadiusz Jakubik, Artur Żmijewski i Jan Nowicki. Po kilku latach przerwy w ubiegłym roku festiwal powrócił do Strzelina. Miasto odwiedzili Anna Samusionek, Zbigniew Waleryś i Anna Dereszowska. Dla miłośników kina były to duże kulturalne wydarzenia. Robert Gonera (fot. Tomasz Bolt)
Tegoroczna, ósma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 19-27 października we Wrocławiu. Ale gwiazdy polskiego kina ponownie przyjadą też do Strzelina. Jak poinformował dyrektor Strzelińskiego Ośrodka Kultury Dariusz Stępień, zapadły już pewne ustalenia z dyrektorem naczelnym FAF Stanisławem Dzierniejko.
W ciągu dwóch dni, w czwartek i piątek, 24 i 25 października, w ramach strzelińskiej odsłony FAF w SOK-u pojawią się Piotr Machalica, Joanna Szczepkowska, Robert Gonera i Zbigniew Zamachowski.Piotr Machalica (fot. Paweł Wrzecion)
Warto podkreślić, że w tym roku Zbigniew Zamachowski otrzyma platynowego Szczeniaka FAF za wybitne osiągnięcia w aktorstwie filmowym. Tym samym dołączy do prestiżowego grona laureatów tej nagrody, wśród których są m.in.: Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Komorowska, Jan Englert, Daniel Olbrychski, Janusz Gajos, Jerzy Struhr oraz Marek Kondrat. Joanna Szczepkowska (fot. Łukasz Dejnarowicz)
Festiwal jest wyjątkową okazją do osobistego poznania największych gwiazd polskiego kina. Spotkania z aktorami połączone będą z prelekcjami i recitalami. Szczegółowy program pojawi się już niebawem. Warto zaznaczyć, że wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Komentarze   

polo Permalink8 -2 polo
...
Cytuję pisiorek:
Cytuję Polo:
Po co nam wrogowie Polski i Polaków.

Dziwne że ktoś tak głupi jak "polo" nauczył się literek.

Głupi to cię wychował.
2019-10-11 15:08 Cytować Zgłoś administratorowi
pisiorek Permalink7 0 pisiorek
RE: Przyjadą Gonera i Zamachowski! Ale nie tylko...
Cytuję Polo:
Po co nam wrogowie Polski i Polaków.

Dziwne że ktoś tak głupi jak "polo" nauczył się literek.
2019-10-11 08:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Polo Permalink6 -4 Polo
RE: Przyjadą Gonera i Zamachowski! Ale nie tylko...
Po co nam wrogowie Polski i Polaków.
2019-10-10 19:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Polo Permalink5 -2 Polo
...
Cytuję ...:
I takich cieciów jak polo.

oraz takich niedołęgów jak POKO.
2019-10-10 19:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Gienio Permalink4 +2 Gienio
RE: Przyjadą Gonera i Zamachowski! Ale nie tylko...
Nie wiem gdzie napisać, to piszę pod najnowszym postem. UWAGA. SRS się spóźnia, to ja wszystkich ostrzegę! Uwaga: jaja firmy Galus z Wielkopolski mają salmonelle na skorupce. Kilka partii, ale ja bym nie ryzykował...
2019-10-08 18:33 Cytować Zgłoś administratorowi
... Permalink3 +4 ...
RE: Przyjadą Gonera i Zamachowski! Ale nie tylko...
I takich cieciów jak polo.
2019-10-08 18:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Polo Permalink2 -8 Polo
I JANDY..
I JANDY TEŻ
2019-10-08 18:05 Cytować Zgłoś administratorowi
Polo Permalink1 -7 Polo
SZCZURY
ŻEBY TYLKO SZCZURÓW NIE BYŁO.
2019-10-08 17:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz