Zbulwersowany Czytelnik zatelefonował dziś do redakcji informując, że dwie dziewczyny oklejają słupy ogłoszeniowe plakatami kandydata na Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego, zasłaniając przy tym drugiego kandydata.
- Czy tak można z góry na dół wszystkie słupy oklejać? - pyta retorycznie Czytelnik, dodając, że wolontariuszki jeżdżą osobowym VW. - Mało tego. Jeśli słup będzie cały zaklejony, to przecież sztabowcy innego kandydata już plakatu nie będą mieli gdzie powiesić. Czy tak to ma wyglądać?
Poniżej zdjęcia przesłane przez Czytelnika, wykonane w trakcie akcji wolontariuszek.

Komentarze   

Dst Permalink7 0 Dst
RE: Z góry na dół oklejają słupy ogłoszeniowe plakatami...
Cytuję Gość:
DST dlaczego się burzysz? Zobacz tablice " Ogłoszenia " przy targu w Strzelinie - jest tak samo! Sukces w pokryciu...słupa?

Nikt sie nie burzy tylko jakbyscie zapomnieli mamy demokracje i jak jest slup to mozna go oklejac. Po to nazywa sie on ogloszeniowy. Czy zakleja go kandydatem jednej czy drugiej partii to co to za roznica.
2020-07-03 15:48 Cytować Zgłoś administratorowi
Gość Permalink6 +2 Gość
Okleina
DST dlaczego się burzysz? Zobacz tablice " Ogłoszenia " przy targu w Strzelinie - jest tak samo! Sukces w pokryciu...słupa?
2020-07-03 06:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Dst Permalink5 -4 Dst
RE: Z góry na dół oklejają słupy ogłoszeniowe plakatami...
Ale wstyd ! Ktos szedl i doniosl do SR ze plakatuja w czasie trwania kampanii prezydenckiej. I to jest teamt na 1 strone. Ciekawe czy ten co doniosl tez by tak postapil wykazujac postawe obywatelska jakby innym kandydatem zaklejali ten slup ????
2020-07-02 23:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Olek Permalink4 +3 Olek
W czym problem?
Zakleili plakaty z Dudą, to niech ktoś przyjdzie i zaklei plakaty z Trzaskowskim :lol: . Widać rozrzutność w PO, papier i druk swoje kosztuje o ekologii wspominać chyba nie muszę ;-) .
2020-07-02 21:23 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink3 +1 cześ
glupie
NA KAŻDYM SLUPIE NAZWISKO GLUPIE!!!
2020-07-02 18:53 Cytować Zgłoś administratorowi
AS Permalink2 +4 AS
RE: Z góry na dół oklejają słupy ogłoszeniowe plakatami...
Nie pownnno być żadnego plakatowania, bo to później latami straszy, jak już to banery w postaci płachty i tydzień przed wyborami zakaz agitacji.
2020-07-01 17:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Adrian D. Permalink1 -3 Adrian D.
8 gwiazdek
Zawsze i wszędzie 8 gwiazdek :)
***** ***

Pozdrawiam,
Adrian D.
2020-07-01 14:48 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.