Trzy prace naukowe o różnorodnej tematyce walczyły o tytuł najlepszej pracy dyplomowej dotyczącej gminy Strzelin. Wyróżniono laureatów i wręczono atrakcyjne nagrody.

W środę, 16 grudnia, w strzelińskim urzędzie odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie pn. „Najlepsza praca dyplomowa dotycząca gminy Strzelin”. Do konkursu zgłoszono trzy prace. Przewodniczącym komisji konkursowej był Ireneusz Szałajko, przewodniczący Rady Miejskiej Strzelina; w jej składzie znalazł się także Tomasz Duszyński, dyrektor Biblioteki Miejskiej; Dariusz Stępień, dyrektor Strzelińskiego Ośrodka Kultury; dr hab. Igor Borkowski, profesor Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Lech Pąchalski ze strzelińskiego urzędu. Pierwsze miejsce zajęła pani Justyna Lipiak, która przedstawiła pracę, obronioną w 2013 roku i zatytułowaną: „Hotel SPA Browarium.

Tekst ukazał się w 50 (1039) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutaj
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.