Do przetargu stanęła tylko jedna firma, która dodatkowo przedstawiła ofertę nie do zaakceptowania przez inwestora. Co dalej z budową mieszkań z niskim czynszem przy ulicy Glinianej w Strzelinie?
Przy ulicy Glinianej w Strzelinie ma powstać budynek wielorodzinny z mieszkaniami z niskim czynszem. Za tę inwestycję odpowiedzialne jest Dzierżoniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego (DTBS), do którego przystąpiła także gmina Strzelin. W połowie lipca ogłoszono przetarg, który miał wyłonić wykonawcę robót budowlanych. Oferty można było składać do 16 sierpnia. Okazało się, że zainteresowana wykonaniem prac jest niewielkie. Zgłosiła się tylko jedna firma, która złożyła ofertę na kwotę 9.169.200,00 złotych.
Tekst ukazał się w nr 33 (1072) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink1 +5 spajker.
RE: Jest problem ze znalezieniem wykonawcy
ten inwestor z dzierżoniowa nietutejszy. niekumaty. on nic nie wie o tym że ze 100% ceny wykonawcy zostaje tylko 90% a reszta idzie na zasilenie kieszeni tych co trzeba. myślę że teraz bez przetargu jakaś firma ze strzelina się zlituje i zbuduje budynek 100 zeta taniej. tak po znajomości.
2021-09-10 13:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.