17 października w Legnicy odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Łucznictwie w Kategorii Barebow. Indywidualnie mistrzowski tytuł wywalczył trener strzelińskiej sekcji Granit Łukasz Cisek. Dobrze spisali się także pozostali reprezentanci Strzelina.
Brązowe medale odebrali Patryk Chamuczyński oraz Zenon Smolak. Szósty był Maciej Cisek, dla którego był to debiut w rywalizacji bez celownika. Świetnie zaprezentowały się także panie, które zdominowały podium. Mistrzynią została Mariola Chrul, a kolejne miejsca zajęły jej klubowe koleżanki, Irmina Małyszek oraz Wiktoria Rogowska. W kategorii par mieszanych złote medale odebrali Mariola Chrul i Patryk Chamuczyński, którzy w finale okazali się lepsi od pary Irmina Małysze.
Tekst ukazał się w nr 41 (1080) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.