Pół roku temu pisaliśmy o rozmowach w sprawie współpracy gminy Strzelin z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie. Dotyczy ona udostępniania szkolnego boiska z bieżnią na szerszą skalę.
Obiekt ten jest dostępny jedynie w godzinach otwarcia szkoły, a potem gospodarz zamyka bramę. Nie przeszkadza to jednak miłośnikom biegania, którzy popołudniami wchodzą na bieżnię przez dziurę w siatce. Kiedy możemy spodziewać się konkretnych ustaleń i decyzji? Odpowiedź na to pytanie przygotował prezes spółki Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne Tomasz Charowski, którą publikujemy w dzisiejszym wydaniu Słowa.

Komentarze   

cześ Permalink6 +1 cześ
RE: Kiedy skończy się „partyzantka”?
Cytuję pieszy:
Cytuję spajker.:

całe miasto jest w gołebich odchodach a służby nie reagują. po całym mieście przemiesczają się groźni ludzie a służby nie reagują. po całym mieście jeżdżą samochody , potrącenie prze które jest groźne a służby nie reagują, w całym mieście jest groźnie zimno a służby nie reagują. psy należy wyprowadzać na otwartą przestrzeń rynku.


Jeszcze mamy obłąkanego hejtera pod nickiem spajker. Ale podobno służby już jadą z kaftanem.

wielki to był ptak co ci na głowę narobił.
2021-11-25 20:27 Cytować Zgłoś administratorowi
pieszy Permalink5 +1 pieszy
RE: Kiedy skończy się „partyzantka”?
Cytuję spajker.:

całe miasto jest w gołebich odchodach a służby nie reagują. po całym mieście przemiesczają się groźni ludzie a służby nie reagują. po całym mieście jeżdżą samochody , potrącenie prze które jest groźne a służby nie reagują, w całym mieście jest groźnie zimno a służby nie reagują. psy należy wyprowadzać na otwartą przestrzeń rynku.


Jeszcze mamy obłąkanego hejtera pod nickiem spajker. Ale podobno służby już jadą z kaftanem.
2021-11-25 19:31 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink4 -2 spajker.
RE: Kiedy skończy się „partyzantka”?
Cytuję pieszy:
Cytuję Lila:
Bardzo to jest potrzebne dla ludzi ale nie dla psów ras niebezpiecznych.Tam spotykają się właściciele tych.ras psów korzystając z tego .ze teren jest ogrodzony.Nie wiedziałem o tym dopóki moj wnuczek nie przelazl przez owa dziurę w plocie i kazał mi mierzyć czas przebiegniecia dookoła bieżni. Zamarlam gdy zobaczyłem ile tam biega psów i szybko oddalilismy się stamtąd


To jest problem całego naszego miasta, a w zasadzie kraju. Zrobiła się moda na groźne psy, które w 90% przypadków są prowadzone bez kagańca, a bardzo często również bez smyczy. Każdy park czy skwer został przejęty przez właścicieli psów, którzy często są bardziej agresywni od swoich zwierząt. Nie dośc, że jest niebezpiecznie to jeszcze całe miasto jest w psich odchodach. Niestety nasze służby nie reagują...

całe miasto jest w gołebich odchodach a służby nie reagują. po całym mieście przemiesczają się groźni ludzie a służby nie reagują. po całym mieście jeżdżą samochody , potrącenie prze które jest groźne a służby nie reagują, w całym mieście jest groźnie zimno a służby nie reagują. psy należy wyprowadzać na otwartą przestrzeń rynku.
2021-11-25 08:16 Cytować Zgłoś administratorowi
pieszy Permalink3 +4 pieszy
RE: Kiedy skończy się „partyzantka”?
Cytuję Lila:
Bardzo to jest potrzebne dla ludzi ale nie dla psów ras niebezpiecznych.Tam spotykają się właściciele tych.ras psów korzystając z tego .ze teren jest ogrodzony.Nie wiedziałem o tym dopóki moj wnuczek nie przelazl przez owa dziurę w plocie i kazał mi mierzyć czas przebiegniecia dookoła bieżni. Zamarlam gdy zobaczyłem ile tam biega psów i szybko oddalilismy się stamtąd


To jest problem całego naszego miasta, a w zasadzie kraju. Zrobiła się moda na groźne psy, które w 90% przypadków są prowadzone bez kagańca, a bardzo często również bez smyczy. Każdy park czy skwer został przejęty przez właścicieli psów, którzy często są bardziej agresywni od swoich zwierząt. Nie dośc, że jest niebezpiecznie to jeszcze całe miasto jest w psich odchodach. Niestety nasze służby nie reagują...
2021-11-24 21:51 Cytować Zgłoś administratorowi
Gregi Permalink2 +5 Gregi
ośrodek
A jaki był sens zrobić orlin na wieży ciśnień gdzie prawie nikt nie chodzi na boisko ??? Plac zabaw rozumiem ale orlik zrobić tak daleko i bez możliwości grania w piłkę nożną bo cały czas wisi siatka do tenisa parodia... kasa wydana w błoto..
2021-11-24 20:16 Cytować Zgłoś administratorowi
Lila Permalink1 +3 Lila
RE: Kiedy skończy się „partyzantka”?
Bardzo to jest potrzebne dla ludzi ale nie dla psów ras niebezpiecznych.Tam spotykają się właściciele tych.ras psów korzystając z tego .ze teren jest ogrodzony.Nie wiedziałem o tym dopóki moj wnuczek nie przelazl przez owa dziurę w plocie i kazał mi mierzyć czas przebiegniecia dookoła bieżni. Zamarlam gdy zobaczyłem ile tam biega psów i szybko oddalilismy się stamtąd
2021-11-24 18:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.