Bystrzakiem pragnie zostać ponad stu uczniówDruga połowa marca to okres bardzo gorący w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelinie. Szkoła tętni życiem i kipi pomysłami. Oprócz konkursów przyrodniczych odbywają się tu językowe na "Strzelińskiego Poliglotę", wyłanianego spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz na "Bystrzaka Językowego wśród Gimnazjalistów".

Obydwa konkursy cieszą się ogromną popularnością wśród młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. O tytuł „Poligloty” zmagało się 23 marca br. 58 kandydatów z trzech szkół ponadgimnazjalnych. Każdy pisał test z dwóch wybranych przez siebie języków obcych. Paleta języków była szeroka. Testy z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i francuskiego przygotowano na każdy poziom nauczania.
Bystrzakiem pragnie zostać ponad stu uczniów! Wszystkim gratulujemy zapału do nauki języków obcych, a najlepszych spośród najlepszych zaprosimy do części ustnej w kwietniu, która wyłoni laureatów konkursów.
Zapraszamy do udziału w następnych edycjach konkursów i do odwiedzin naszej strony internetowej www.lostrzelin.pl.
 

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.