Od wielu miesięcy trwają prace remontowe w centrum Wiązowa. Informowaliśmy już o znaleziskach archeologicznych i artefaktach odkrytych w ratuszu. Plac został wyłożony kostką granitową, a wokół budynku pojawiły się elementy małej architektury. W rynku prowadzona jest też budowa fontanny.
Mimo utrudnień związanych z remontem, mieszkańcy doceniają pojawiające się zmiany. Niedawno przeprowadzone zostały prace na skwerze tuż za przystanku autobusowym. Przy alejkach zamontowane są ławki i kosze na śmieci, a odpowiednie zagospodarowanie terenu i nowe nasadzenia cieszą oko przechodniów. Nie ma wątpliwości, że zarówno mieszkańcy, jak i przejezdni widzą, jak z dnia na dzień zmienia się wiązowski rynek.

Komentarze   

.... Permalink2 +1 ....
RE: Zmienia swoje oblicze
Cytuję cześ:
Gmina Wiązów to nie tylko Wiązów!!!


A co Burmistrz ma ci dom pomalować? świetlice wyremontowane przystanki postawione resztę stanowią prywatne posesje. A twój radny jakoś sprzeciwu nie wnosił!!!
2019-06-02 08:59 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink1 +1 cześ
Panie burmistrzu
Gmina Wiązów to nie tylko Wiązów!!!
2019-06-01 15:20 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.