Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Niedawno pisaliśmy o fatalnym stanie drogi w Starym Wiązowie. Sprawa miała kontynuację podczas obrad ostatniej sesji Rady Powiatu Strzelińskiego. Radna Magdalena Krupa zwróciła się do starosty strzelińskiego. - W połowie kwietnia wpłynął na nasze ręce harmonogram remontu dróg. Są wymienione w pewnej kolejności. Przekazałam go sołtysom w mojej gminie. Sołtysi występowali do dyrektora PZD, aby przeprowadzać remonty zgodnie z harmonogramem - informowała. - Droga w Starym Wiązowie wymieniona jest tam jako trzecia. Wpłynęły nawet dwa pisma od pani sołtys. W piśmie z 17 maja dyrektor odpowiedział, że zrobi tę drogę zgodnie z harmonogramem, ale prace rozpocznie przy sprzyjających warunkach pogodowych. (…) Jest to odcinek strategiczny dla gminy Wiązów, gdyż mnóstwo osób dojeżdża nim do drogi krajowej nr 39. Tamtędy już się nie da przejechać. Co nam przeszkadza? Powódź w Małopolsce? - dopytywała Krupa. Zaznaczyła również, że mieszkańcy są w stanie zgłosić sprawę do prokuratury, bo stan techniczny odcinka znacznie zagraża bezpieczeństwu.
Starosta Marek Czerwiński odparł, że prace na drogach przesunęły się w terminie z powodu opadów deszczu i niekorzystnej temperatury. Wspomniał, że ruszyły naprawy tzw. patcherem.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

Komentarze   

Robi Permalink3 +12 Robi
Bez radna
Radna Magdalena przypominam to ta sama osoba która nie wyłączył dyktafon obrażając byłego starosty Pani która nie ma własnego rozumu a wszystkie poczynania są sterowane przez Jurka kryształ nie człowiek.
2019-06-26 17:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Bambus Permalink2 +12 Bambus
dziury na drogach
Zgadzam się z Tobą przespali kilka dobrych lat. Czepiają się powiatu- / radna powiatowa /- chce nim zarządzać? Ciekawe kiedy ruszy remont dróg w gminie Wiązów? Drogi w gminie nie są w idealnym stanie. Dziur nie brakuje.
2019-06-26 07:33 Cytować Zgłoś administratorowi
Gość Permalink1 +11 Gość
Lata wstecz....
Szkoda, że radna Magdalena nie widziała tych dziur całe lata wstecz!
2019-06-26 00:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz