„Noc bajek” była pełna atrakcji
„Noc bajek” była pełna atrakcji
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiązowie odbyła się kolejna edycja bibliotecznej „Nocy Bajek”. Tym razem dla dzieci z parafii Kucharzowice i Bąków. Inicjatorem przedsięwzięcia byli ks. Waldemar Cwynar oraz wiązowska biblioteka.
W akcji uczestniczyło 21 dzieci. Tak jak podczas poprzednich nocy nie obyło się bez atrakcji. Noc bajek rozpoczęła się wspólną kolacją. Kanapki z dżemem, nutellą czy pomidorem - każdy mógł dopasować do swojego smaku i podniebienia. Następnie wszyscy udali się do sali widowiskowej, aby na dobre rozpocząć zajęcia.
Dla dzieci przygotowano zabawy i konkursy z nagrodami, które umilały wspólnie spędzony czas. Najważniejsze było czytanie i oglądanie bajek. Był także czas na zagadki, kalambury, zabawy z hula–hop i piłkami oraz mnóstwem innych rzeczy. Moc atrakcji, konkursów i zadań bez wątpienia podobała się wszystkim dzieciom.UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
tata
RE: Noc z bajkami braci Grimm
Nie chcę się czepiać ale czy dzieci w nocy nie powinny spać?
0

Przeczytaj także