Budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych poprawia warunki pracy rolników. Jest to szczególnie ważne teraz, kiedy maszyny rolnicze potrzebują drogi w odpowiednim standardzie, żeby w drodze na pole nie zostały uszkodzone. Ponadto wyjeżdżając z pola tam właśnie można oczyścić opony maszyn i ciągników, żeby błoto nie trafiło na inną drogę publiczną.
W ostatnich dniach października oddano do użytku przebudowaną ul. Dębową w Borku Strzelińskim, która jest drogą transportu publicznego. Prace prowadzono na odcinku 250 m. Droga otrzymała nową podbudowę nawierzchnię bitumiczną. Zadbano również o pobocza, i zjazdy i dojścia do posesji. Skorygowano wysokość studzienek sanitarnych i oznakowano drogę.
Tekst ukazał się w nr 43 (1082) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

xx Permalink1 0 xx
ważne że jest droga
Najwyższy standard wykonania drogi, na odwodnienie nie było kasy?
2021-11-19 15:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.