Być może, dzieci z gminy Kondratowice będą miały możliwość uczęszczania do miejscowego żłobka
Do gminy Kondratowice zgłosiła się Fundacja Edukacji Przedszkolnej w celu ewentualnej współpracy w przyszłości, która miałaby dotyczyć uruchomienia żłobka. - W tej chwili przeprowadzamy ankiety i sprawdzamy, jakie będzie zapotrzebowanie - powiedział wójt gminy Kondratowice Wojciech Bochnak.
Dodał, że fundacja będzie składała wniosek do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego. Następnie gmina musiałaby udostępnić lokal. - Mam już pewien pomysł na ten lokal, ale nie chcę póki co zdradzać szczegółów - zaznaczył wójt.

Komentarze   

SMERFETKA Permalink1 +1 SMERFETKA
RE: Czy powstanie tam żłobek?
"Ewentualnie" czy jak kto woli "w przyszlosci" kolejna Lipowa - SPA nam sie szykuje :D Uuuu bylabym zapomniala, przeciez za rok wybory :-* trzeba wiec podrasowac 12- letnie "dokonania" co by sie lud dowiedzial, ze wladza sprawdza ankietami pomysl bez szczegolow . Ojojoj :D
2017-10-04 01:04 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.