W Gminnym Ośrodku Kultury w Kondratowicach odbyła się „Kondratowicka biesiada”, która była podsumowującym koncertem Listy Przebojów Radia Wrocław Jesień 2017. Minął dokładnie rok, jak stanęło do rywalizacji 6 zespołów ludowych z Dolnego Śląska w powszechnie znanym i lubianym programie Radia Wrocław. Rywalizację wygrał zespół ,,Złotokłose” z Kondratowic.
W sobotę na scenie GOK-u w Kondratowicach wystąpili uczestnicy tych zmagań. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli lokalnego samorządu, z wójtem Wojciechem Bochnakiem na czele. Koncert finałowy odbywał się w miejscowości laureatów. Sukces ,,Złotokłosych” jest nie tylko ogromnym wyróżnieniem dla zespołu, ale także podsumowaniem i promocją dla całej gminy, w której takie wartości, jak kultura i tradycja nabierają coraz większego znaczenia i zapewne będą pielęgnowane w przyszłości. Duża w tym zasługa kierownika zespołu Teresy Białkowskiej. Po prezentacji wszystkich zespołów rozpoczęła się wspólna zabawa i integracja przy wspólnym śpiewaniu i graniu. Spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych.

Komentarze   

A tak. Permalink3 +7 A tak.
Minion
Nuda i parcie na szkło.
2018-10-25 16:50 Cytować Zgłoś administratorowi
zyta Permalink2 +13 zyta
RE: Kondratowicka biesiada
tak śpiewają że mnie aż w brzuchu kręci
2018-10-23 21:45 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink1 +16 spajker
RE: Kondratowicka biesiada
wiocha. wygrać konkurs na największego wsióra to nie jest powód do chluby. polecam współzawodnictwo z cyganem don vasylem z konkursu piosenki cygańskiej w rzezszowie.
2018-10-23 17:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.