Niedawno odbyło się zebranie sprawozdawcze w jednostce OSP KSRG Kondratowice za 2019 r. W spotkaniu uczestniczyli: prezes Franciszek Czil, naczelnik Michał Satyła, podinspektor ds. Wojskowych, Obronnych i Ochrony Przeciwpożarowej Leszek Fuławka, komendant gminny Bogusław Gawłowicz, wójt Tomasz Gracz, a także druhny i druhowie tej jednostki. Zebranie otworzył prezes OSP, witając zgromadzonych.
Po chwili głos zabrał komendant, który przedstawił wyniki, osiągnięcia oraz statystyki. Ilość zdarzeń na terenie gminy w 2019 roku to 40, co w porównaniu z innymi gminami daje jeden z najniższych wyników. Wspomniał również o dobrych osiągnięciach w zawodach sportowo- pożarniczych, zakupionym dla jednostki sprzęcie przy dofinansowaniu z KSRG i „Małego Strażaka”. Wartość zakupionego w 2019r. sprzętu dla OSP Kondratowice wynosi ok. 36 tys. zł.
Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.


Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.