Wójt gminy Kondratowice Tomasz Gracz podczas wręczania laptopów dla szkoły w Prusach na ręce dyrektor Katarzyny Olędzkiej
W piątek, 8 maja, w Urzędzie Gminy Kondratowice tamtejszy wójt Tomasz Gracz wręczył dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Prusach Katarzynie Olędzkiej oraz Annie Pilipaka 20 laptopów z czytnikami DVD, słuchawkami i kartami LAN.
Sprzęt przekazany będzie uczniom placówki i posłuży do zdalnej nauki w domach. Jego wartość opiewa na prawie 36 tys. zł. Zakupiono je w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - projektu grantowego pn.: „Zdalna szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Dofinansowanie na ten cel z Ministerstwa Cyfryzacji stanowiło 100 % wartości.
Tekst ukazał się w 18 (1007) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także