Wzdłuż drogi powiatowej w Prusach wznowiono prace remontowe chodnikaWzdłuż drogi powiatowej w Prusach wznowiono prace remontowe chodnika. Inwestycję tą, gmina Kondratowice przy współudziale powiatu strzelińskiego, rozpoczęła w 2014r.

- Gmina przekazuje środki na zakup materiałów budowlanych, natomiast powiat wykonuje prace budowlane – wyjaśnia radny powiatowy Tomasz Gracz.
- W roku 2015 w budżecie gminy radni zaplanowali kwotę 10 000 zł, co powinno wystarczyć na dokończenie chodnika – dodaje radny gminny Czesław Grzelka.

Zdanie to stanowi dobry przykład współpracy pomiędzy samorządami przy bieżących remontach infrastruktury, która służyć będzie mieszkańcom gminy i powiatu.

Komentarze   

Nikoś Permalink1 +4 Nikoś
RE: Dokończenie remontu chodnika w Prusach
Może dociekliwy reporter zainteresuje się jak postępują prace przy kanalizacji.Czy Panowie równie chętnie będą się fotografować?
2015-06-02 10:27 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.