Na imprezie dla Ksawerego można było spróbować różnych ciast i deserówWiele jest sposobów, by pomóc tym, którzy tego potrzebują. Do rangi mistrzów w tej kwestii doszło Stowarzyszenie „Gramy o życie”, które tym razem pomagało Ksaweremu Kuneckiemu.
W Kondratowicach w niedzielę 28 czerwca odbył się mecz i impreza charytatywna na rzecz Ksawerego Kuneckiego z Edwardowa, który urodził się z wadami serca. Przedsięwzięcie zainicjowała jego mama Kamila. Wraz z „Gramy o życie” postanowili zorganizować charytatywny mecz piłki nożnej. Na stadionie Czarnych Kondratowice w niedzielne popołudnie naprzeciwko siebie stanęły dwie ekipy: gospodarze i drużyna Ksawerego, czyli grupa ochotników (w tym 4 kobiety). Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:5 dla Czarnych.
Po meczu były występy artystyczne. Zaśpiewały Jagoda Magda i Zuzia Haręza. Następnie swoje umiejętności zaprezentowali Michał Ostrowski (footbag freestyle) oraz Łukasz Bernat (football freestyle). Na scenę wyszła też Małgorzata Hałas, która pokazała, jak się wyciska sztangę. Imprezę zakończył występ zespołu Music 4est.
Podczas meczu i pokazów każdy mógł kupić ciasto, kawę, kiełbaski z grilla i różne inne smakołyki. Dla najmłodszych przygotowana była trampolina. Łącznie udało się zebrać 686,9 zł. Wszystkie pieniądze zostały przekazane dla Ksawerego.
Komentarze   

Ja Permalink1 +2 Ja
RE: Co mają wspólnego wady serca i mecz?
co nie sprzedadzą to Paruchowa posprząta .....
2015-08-20 10:03 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.