Wizualizacja przedszkola, które ma powstać przy ul. Chmielowej w Kondratowicach

Na Sesji Rady Gminy Kondratowice, która odbędzie się po świętach Bożego Narodzenia, radni będą głosować nad uchwałą budżetową na 2017 rok. - Najważniejszym dla nas zadaniem jest budowa przedszkola gminnego w Kondratowicach. Na ten cel otrzymaliśmy już 85% dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Był to jeden z moich priorytetów w ostatniej kampanii wyborczej - skomentował wójt Wojciech Bochnak.
Dodał także, że nastąpiło już otwarcie ofert przetargowych. Wpłynęło ich pięć, od 2 169 000 zł do 3 900 000 zł. Warto przypomnieć, że kosztorys inwestorski opiewał na kwotę 2 700 000 zł. - Jeżeli nie wystąpią dodatkowe przeszkody, to jeszcze do końca tego roku podpiszemy umowę z wykonawcą - zakończył wójt.

 

Komentarze   

Jarek.G Permalink1 +1 Jarek.G
RE: Są chętni na budowę przedszkola
TAK PRZEDSZKOLE BĘDZIE ALE SKĄD DZIECI JAK MŁODE KOBIETY NIECHCA TYLKO CHCĄ SIĘ DORABIAĆ,ALE MYŚLĘ ŻE WÓJT DA PRZYKŁAD I BĘDZIE MIAŁ CZWÓRKĘ DZIECI I DA PRZYKŁAD INNYM RODZINĄ
2016-12-16 20:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.