Wizualizacja przedszkola, które ma powstać przy ul. Chmielowej w Kondratowicach
Wizualizacja przedszkola, które ma powstać przy ul. Chmielowej w Kondratowicach

Na Sesji Rady Gminy Kondratowice, która odbędzie się po świętach Bożego Narodzenia, radni będą głosować nad uchwałą budżetową na 2017 rok. - Najważniejszym dla nas zadaniem jest budowa przedszkola gminnego w Kondratowicach. Na ten cel otrzymaliśmy już 85% dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Był to jeden z moich priorytetów w ostatniej kampanii wyborczej - skomentował wójt Wojciech Bochnak.
Dodał także, że nastąpiło już otwarcie ofert przetargowych. Wpłynęło ich pięć, od 2 169 000 zł do 3 900 000 zł. Warto przypomnieć, że kosztorys inwestorski opiewał na kwotę 2 700 000 zł. - Jeżeli nie wystąpią dodatkowe przeszkody, to jeszcze do końca tego roku podpiszemy umowę z wykonawcą - zakończył wójt.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Jarek.G
RE: Są chętni na budowę przedszkola
TAK PRZEDSZKOLE BĘDZIE ALE SKĄD DZIECI JAK MŁODE KOBIETY NIECHCA TYLKO CHCĄ SIĘ DORABIAĆ,ALE MYŚLĘ ŻE WÓJT DA PRZYKŁAD I BĘDZIE MIAŁ CZWÓRKĘ DZIECI I DA PRZYKŁAD INNYM RODZINĄ
0

Przeczytaj także