Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W nocy z minionej niedzieli na poniedziałek (z 13 na 14 października) przy węźle Brzezimierz na autostradzie A4 na autostradę wbiegło stado dzikich świń. Doszło do groźnego wypadku.
- Kierowco, jadąc autostradą A4 zachowaj szczególną ostrożność - apeluje asp.szt. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - 14 października około godziny 2 w nocy, na 176 km autostrady A4 w kierunku Opola, pojazdy najpierw uderzyły w dziki, a następnie zdarzały się ze sobą. W wypadku udział wzięły trzy samochody. Pięć osób było poszkodowanych.
Strzelińska policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę na autostradach i drogach szybkiego ruchu z uwagi na to, że zdarzają się przypadki wtargnięcia dzikiej zwierzyny na drogę. Na wielu odcinkach dróg są umieszczone siatki zabezpieczające, ale i one nie zawsze potrafią przeciwdziałać wtargnięciu zwierząt na jezdnię.

Komentarze   

spajker. Permalink4 +3 spajker.
RE: Dziki wbiegły na drogę i spowodowały wypadek
Cytuję pisiamorda:

pamięć adolfa hitlera , który kochał zwierzęta jacycś ludzie uczcili tortem w lesie i sprawa do prokuratury.
pamięć mordercy zwierząt- myśliwego i mordercy puszczy białowieskiej uczczona morderstwem zwierząt czyli polowaniem jest aktem honoru.

ktoś wczoraj na forum sr nazwał mnie schizofrenikiem. .

faktycznie schizofrenia hipokryzja fałsz i obłuda jest powszechna ale to nie ja jestem jej nosicielem.
2019-10-20 11:43 Cytować Zgłoś administratorowi
pisiamorda Permalink3 +1 pisiamorda
Kultura w/g "dzikich" ludzi.
wiadomosci.wp.pl/.../
2019-10-20 10:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Kaaa Permalink2 0 Kaaa
RE: Dziki wbiegły na drogę i spowodowały wypadek
Biedne zwierzęta....człowiek jak zwykle najwiekszy szkodnik
2019-10-19 17:18 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink1 0 cześ
dik
dzik jest zły!