Strzelińscy funkcjonariusze zatrzymali wczoraj przestępcę. Od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, a na swoim koncie posiada liczne oszustwa, których dopuścił się w województwie dolnośląskim i opolskim.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie 4 maja w wyniku operacyjnego rozpoznania ustalili, że w jednym ze strzelińskich mieszkań przebywa ukrywający się przestępca. Jeszcze tego samego dnia przystąpili do działania. Dzięki temu udało się im zatrzymać 52-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego, który od dłuższego czasu był poszukiwany listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Nysie.
Mężczyzna jeszcze tego samego dnia trafił do aresztu śledczego, a za oszustwa, w myśl art. 286 § 1 Kodeksu Karnego, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.