Niedawno policjanci weszli do jednego z mieszkań w gminie Strzelin. Mundurowi podejrzewali, że może się tam znajdować nielegalny towar. Funkcjonariusze, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, dokładnie sprawdzili pomieszczenie mieszkalne.
Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. Funkcjonariusze znaleźli 40 kg krajanki tytoniowej i 593 paczki papierosów różnych marek bez znaków akcyzy.
Po zebraniu materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzuty, za które, zgodnie z Kodeksem karno skarbowym, grozi kara pozbawienia wolności.

Komentarze   

Cześ Permalink2 +2 Cześ
RE: Ukrywał w domu nielegalny towar
Nakleić banderole odpuścić na rynek!!! Towar szybko się sprzeda a państwo zgarnie podatek!!!
2022-11-24 17:53 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 0 spajker.
RE: Ukrywał w domu nielegalny towar
policja wkroczyła za wcześnie, znaki akcyzy człowiek produkował na ostatnim etapie produkcji. gdyby policja weszła kilka dni później to papierosy były by już ze znakami akcyzy. co ciekawe , nikt nie spróbował jak smakują te papierosy i nie zapytał czy to na użytek własny. jak papierosy niedobre to zawsze może powiedzieć że on walczy z palaczami obrzydzając im palenie.
2022-11-24 15:16 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.