Spotkanie Prezydenta RP z Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbache. Foto: Krzysztof Sitkowski/KPRP
11 listopada br., w tym symbolicznym dla Polaków dniu rozpocznie się bezwizowa możliwość podróżowania do Stanów Zjednoczonych. O sprawie informuje Prezydent Andrzej Duda.

Informację na ten temat można przeczytać na witrynie internetowej kancelarii Prezydenta RP.
- Pani Ambasador poinformowała mnie, że dzisiaj w Waszyngtonie zostanie ogłoszony oficjalnie komunikat o tym, że Polska została przyjęta do programu bezwizowego - czytamy wydanym komunikacie. - Bezwizowa możliwość podróżowania do Stanów Zjednoczonych na okres do 90 dni w celach turystycznych i w celach biznesowych będzie możliwa od 11 listopada tego roku, a więc dosłownie za kilka dni – powiedział Prezydent Andrzej Duda po spotkaniu z Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.
– Bardzo serdecznie dziękuję Panu Prezydentowi Donaldowi Trumpowi, który rok temu obiecał mi, że Polska zostanie przyjęta do programu bezwizowego na pewno przed końcem jego pierwszej kadencji. Bardzo dziękuję Pani Ambasador za zaangażowanie i za bardzo poważne potraktowanie tej sprawy, ale dziękuję także wszystkim moim rodakom, którzy się w tę sprawę zaangażowali – mówił Andrzej Duda na briefingu w Pałacu Prezydenckim.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Maskarada
RE: Do USA bez wiz od 11 listopada
Dza powiedziała :
Tylko Pan Tusk Donald mógł powstrzymać tą pożogę i zaprowadzić praworządność w Polsce. Ech szkoda to wielka, że nie będzie kandydował na Prezydenta.
Ha ha ha ha ha ha. Nie pij aż tyle lemingu.

0
Gravatar
Dza
RE: Do USA bez wiz od 11 listopada
Tylko Pan Tusk Donald mógł powstrzymać tą pożogę i zaprowadzić praworządność w Polsce. Ech szkoda to wielka, że nie będzie kandydował na Prezydenta.
0
Gravatar
Marusia
RE: Do USA bez wiz od 11 listopada
MANIEK KAPUCYN powiedziała :
A KIEDY WIZY DO MOSKWY DLA SPAJKERA
Do Wołgogradu pojedzie ten hejter nikczemny i tam niech komentuje dzban jeden.

0
Gravatar
Basia
RE: Do USA bez wiz od 11 listopada
Bartosz Brama powiedziała :
TruckdriverDST powiedziała :
zawsze ja na Niego patrze to widzę pacynkę z teatru kukiełkowego
Wy z totalnej opozycji na nic już nie możecie patrzeć bo wszystko wam się durnowato kojarzy. A ja ciebie pytam co wyście przez 8 lat rządzenia tym nieszczęśliwym narodem zrobili dobrego dla ludzi? Czym oprócz złodziejskich afer możecie się pochwalić? Wy ze wstydu powinniście opłotkami chodzić. A wy jeszcze pyskujecie bezczelnie. Czy wy wiecie co oznacza słowo przyzwoitość? Dla normalnych ludzi KO to wstyd dla narodu!!!!
Pozdrowienia dla Mariana Banasia

0
Gravatar
MANIEK KAPUCYN
RE: Do USA bez wiz od 11 listopada
A KIEDY WIZY DO MOSKWY DLA SPAJKERA
0
Gravatar
spajker.
RE: Do USA bez wiz od 11 listopada
TruckdriverDST powiedziała :
zawsze ja na Niego patrze to widzę pacynkę z teatru kukiełkowego
jest jeszcze poszukiwacz dynamitu który wygląda jak obłąkany rasputin, jest jeszcze szef UE, który wygląda jak mefisto, jest jeszcze pani profesor która wygląda jak gladiator a żre jak niemiec, jest jeszcze szef prokuratorów, który wygląda jak hitler, jest jeszcze szef kprm, który wygląda jak chłopiec, jest szef gejów, kandydat na prezydenta który wygląda jak ken, jest premier o wyglądzie chłopca w mundurku, jest też szef instytutu lecha wałęsy, który wygląda jak wyciągnięty na brzeg wieloryb.ten polski prezydent merda ogonem u jakiejś podrzędnej jankeskiej wiewiórki, stoi jak lokaj u bezczelnego jankeskiego gbura, zawsze wzorowo ulizany, zawsze wzorowo grzeczny, zawsze wzorowo uśmiechnięty. daję mu 6tke ze sprawowania. polska wstala z kolan a polski sejm to coś innego niż polskie zoo.

0
Gravatar
spajker.
RE: Do USA bez wiz od 11 listopada
Bartosz Brama powiedziała :
TruckdriverDST powiedziała :
zawsze ja na Niego patrze to widzę pacynkę z teatru kukiełkowego
Wy z totalnej opozycji na nic już nie możecie patrzeć bo wszystko wam się durnowato kojarzy. A ja ciebie pytam co wyście przez 8 lat rządzenia tym nieszczęśliwym narodem zrobili dobrego dla ludzi? Czym oprócz złodziejskich afer możecie się pochwalić? Wy ze wstydu powinniście opłotkami chodzić. A wy jeszcze pyskujecie bezczelnie. Czy wy wiecie co oznacza słowo przyzwoitość? Dla normalnych ludzi KO to wstyd dla narodu!!!!
Bartosz Brama powiedziała :
TruckdriverDST powiedziała :
zawsze ja na Niego patrze to widzę pacynkę z teatru kukiełkowego
Wy z totalnej opozycji na nic już nie możecie patrzeć bo wszystko wam się durnowato kojarzy. A ja ciebie pytam co wyście przez 8 lat rządzenia tym nieszczęśliwym narodem zrobili dobrego dla ludzi? Czym oprócz złodziejskich afer możecie się pochwalić? Wy ze wstydu powinniście opłotkami chodzić. A wy jeszcze pyskujecie bezczelnie. Czy wy wiecie co oznacza słowo przyzwoitość? Dla normalnych ludzi KO to wstyd dla narodu!!!!
wstyd wstyd. marszałek sejmu latał do rzeszowa do burdelu rządowym odrzutowcem. jak go ulraińcy w burdelu skamerowali to przez przypadek cygan z rzeszowa dziarski sportowiec - właściciel burdelu powiesił się w areszcie. wstyd że szef nik i szef skarbówki oszukuje na potęgę na podatkach i jako człowiek bez honoru z szefowania ustąpić nie chce, wstyd że agent tomek - łowca łapówkarzy sam ma zarzuty sprzeniewierzen ia milionów. wstyd że internet podaje że chłopiec o nazwisku janninger jest doradcą 80 letniego macierewicza i taki chłopiec z ameryki gratuluje macierewiczowi marszałkowania sejmem. wstyd że pani profesor zrobiła z sejmu stołówkę. miro rycho zdzicho i ten prezydent białegostoku ze wstydu chociaż się pod stół schowali bo wstyd mieli. nie wszyscy go mają.

0
Gravatar
Bartosz Brama
RE: Do USA bez wiz od 11 listopada
TruckdriverDST powiedziała :
zawsze ja na Niego patrze to widzę pacynkę z teatru kukiełkowego
Wy z totalnej opozycji na nic już nie możecie patrzeć bo wszystko wam się durnowato kojarzy. A ja ciebie pytam co wyście przez 8 lat rządzenia tym nieszczęśliwym narodem zrobili dobrego dla ludzi? Czym oprócz złodziejskich afer możecie się pochwalić? Wy ze wstydu powinniście opłotkami chodzić. A wy jeszcze pyskujecie bezczelnie. Czy wy wiecie co oznacza słowo przyzwoitość? Dla normalnych ludzi KO to wstyd dla narodu!!!!

0
Gravatar
TruckdriverDST
RE: Do USA bez wiz od 11 listopada
zawsze ja na Niego patrze to widzę pacynkę z teatru kukiełkowego
0
Gravatar
Maxi
RE: Do USA bez wiz od 11 listopada
W końcu się żeśmy doczekali ;-)
0

Przeczytaj także