- Niestety, w wyniku ataku osób inspirowanych przez stronę białoruską jeden z policjantów został dość poważnie ranny – informuje na Twitterze Polska Policja. - Aktualnie udzielana jest mu pomoc, karetka pogotowia przewozi policjanta do szpitala, prawdopodobnie doszło do pęknięcia kości czaszki po uderzeniu przedmiotem.
Dziś (16 listopada) sytuacja na granicy z Białorusią jest bardzo napięta. Dochodzi do zamieszek. Ministerstwo Obrony Narodowej informuje, że imigranci otrzymali od białoruskich służb granaty hukowe, którymi obrzucili polskich żołnierzy i funkcjonariuszy. Polskie służby odpowiedziały armatkami wodnymi.

Źródło: Twitter

Komentarze   

oli Permalink11 0 oli
RE: Poważnie ranny polski policjant na granicy z Białorusią
Policja tylko mocna na strajku kobiet albo jak Stachowiaka trzeba było paralizatorem razić lub ścigać za brak maseczki. Wtedy pałowanie, gaz i cała reszta. A jak nagle ktoś kamieniem rzuci to zdziwiony i gacie pełne tacy wojownicy odważni.
2021-11-19 22:40 Cytować Zgłoś administratorowi
omg Permalink10 0 omg
Cytuję spajker.:
oczekuję że mnie policja będzie traktować tak jak tych moslemów. ja będę rzucał w policję kamieniami oślepiał laserem będę naruszał prawo a policja będzie na baczność się temu przyglądać tak aby nie naruszyć mojej godności osobistej i mojej nietykalności cielesnej. igor stachowiak zawinił tym że nie chciał dobrowolnie wsiąść do radiowozu to go zabili. wypijesz piwo na rowerze albo powiesz coś źle o władzy to cię zamkną. co za pech być polakiem. wojska obrony terytorialnej biegają po lesie i przysięgają na sztandar zabić armię czerwoną a tu jakieś pastuchy bezkarnie policję i wojsko atakują. jesteśmy silni zwarci gotowi. taki zwarty szereg to dobry cel. rzucisz kamieniem i na pewno kogoś trafisz.

Ale wiesz, że "moslemy" są na terenie Białorusi?
2021-11-18 17:27 Cytować Zgłoś administratorowi
RACJA Permalink9 0 RACJA
Polska płynie pod prąd głównego nurtu narzucanego państwom na całym świecie. Zacznijcie w końcu myśleć dlaczego teraz za to obrywa. Z obrzydzeniem patrzę jak pożyteczni idioci celebryci popierają reżim dyktatora Łukaszenki. Coś z tego będzie i to jest ten moment i zobaczycie co będzie latem.
2021-11-18 00:21 Cytować Zgłoś administratorowi
Gdzieś ty rozum miau Permalink8 0 Gdzieś ty rozum miau
WOT
Cytuję Nie tak być powinno:
Czy zauważyli Państwo że to Policja przejęła inicjatywę w obranie naszej granicy. Dlaczego musi to robić Policja gdzie Straż Graniczna gdzie Wojsko. Mowa o pierwszej lini. Jak trwoga to do Boga. Dobrze być Żołnierzem Strażnikiem jak się nic nie dzieje. A Policja cały czas na wojnie.

Spytaj Maciarenki dlaczego zniszczył polskie wojsko.
2021-11-17 10:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Nie tak być powinno Permalink7 -3 Nie tak być powinno
Czy zauważyli Państwo że to Policja przejęła inicjatywę w obranie naszej granicy. Dlaczego musi to robić Policja gdzie Straż Graniczna gdzie Wojsko. Mowa o pierwszej lini. Jak trwoga to do Boga. Dobrze być Żołnierzem Strażnikiem jak się nic nie dzieje. A Policja cały czas na wojnie.
2021-11-17 10:30 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink6 -3 spajker.
Cytuję T.Filzman.:
Cytuję spajker.:
oczekuję że mnie policja będzie traktować tak jak tych moslemów. ja będę rzucał w policję kamieniami oślepiał laserem będę naruszał prawo a policja będzie na baczność się temu przyglądać tak aby nie naruszyć mojej godności osobistej i mojej nietykalności cielesnej. igor stachowiak zawinił tym że nie chciał dobrowolnie wsiąść do radiowozu to go zabili. wypijesz piwo na rowerze albo powiesz coś źle o władzy to cię zamkną. co za pech być polakiem. wojska obrony terytorialnej biegają po lesie i przysięgają na sztandar zabić armię czerwoną a tu jakieś pastuchy bezkarnie policję i wojsko atakują. jesteśmy silni zwarci gotowi. taki zwarty szereg to dobry cel. rzucisz kamieniem i na pewno kogoś trafisz.

Jeśli chcesz być traktowany jak moslem musisz do nich dołączyć .Jedź do Białowieży , Krynek lub Kuźnicy . Jak ciebie zobaczą polscy pogranicznicy za sam wygląd bez pytania i sprawdzania dokumentów deportują cię od razu do Czeremcha . Stamtąd wróć na granicę od strony Białorusi .Nikt z uchodźców nie będzie na ciebie zwracał uwagi bo wyglądasz jak ich i wtedy napieraj ściętym drzewem na kolczaste druty a będziesz potraktowany jak moslem .

uuuuu polo-katolo przekazał mi właśnie znak pokoju. gdyby polscy pogranicznicy i polska coś znaczyły to inny kraj nie odważyłby się na agresję w stosunku do polski. znaczenie polski w oczach sąsiadów jest takie że da się polske pokonać cywilami dowodzonymi przez aleksa - byłego dyrektora białoruskiego pgru. takie filzmany swoim zachowaniem przekonują że polske można zaatakować bezkarnie bo są dobrym materiałem na współczesną targowicę.
2021-11-17 10:19 Cytować Zgłoś administratorowi
T.Filzman. Permalink5 +1 T.Filzman.
Cytuję spajker.:

Jeśli chcesz być traktowany jak moslem musisz do nich dołączyć .Jedź do Białowieży , Krynek lub Kuźnicy . Jak ciebie zobaczą polscy pogranicznicy za sam wygląd bez pytania i sprawdzania dokumentów deportują cię od razu do Czeremcha . Stamtąd wróć na granicę od strony Białorusi .Nikt z uchodźców nie będzie na ciebie zwracał uwagi bo wyglądasz jak ich i wtedy napieraj ściętym drzewem na kolczaste druty a będziesz potraktowany jak moslem .
2021-11-16 23:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Zielony Permalink4 +2 Zielony
A ja się pytam gdzie są maseczki ? Dlaczego uchodźcy nie mają maseczek ?
2021-11-16 17:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Zielony Permalink3 -3 Zielony
To jest szok. Na dworze nieco tylko ponad 0 stopni a tu wodą oblewają i przeziębienie murowane :cry:
2021-11-16 17:48 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink2 -2 cześ
Zacznijcie w końcu działać a nie stoicie i się patrzycie!!!
2021-11-16 14:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.