Foto: Polska Policja/Twitter
- Niestety, w wyniku ataku osób inspirowanych przez stronę białoruską jeden z policjantów został dość poważnie ranny – informuje na Twitterze Polska Policja. - Aktualnie udzielana jest mu pomoc, karetka pogotowia przewozi policjanta do szpitala, prawdopodobnie doszło do pęknięcia kości czaszki po uderzeniu przedmiotem.
Dziś (16 listopada) sytuacja na granicy z Białorusią jest bardzo napięta. Dochodzi do zamieszek. Ministerstwo Obrony Narodowej informuje, że imigranci otrzymali od białoruskich służb granaty hukowe, którymi obrzucili polskich żołnierzy i funkcjonariuszy. Polskie służby odpowiedziały armatkami wodnymi.

Źródło: Twitter

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
oli
RE: Poważnie ranny polski policjant na granicy z Białorusią
Policja tylko mocna na strajku kobiet albo jak Stachowiaka trzeba było paralizatorem razić lub ścigać za brak maseczki. Wtedy pałowanie, gaz i cała reszta. A jak nagle ktoś kamieniem rzuci to zdziwiony i gacie pełne tacy wojownicy odważni.
0
Gravatar
omg
RE: Poważnie ranny polski policjant na granicy z Białorusią
spajker. powiedziała :
oczekuję że mnie policja będzie traktować tak jak tych moslemów. ja będę rzucał w policję kamieniami oślepiał laserem będę naruszał prawo a policja będzie na baczność się temu przyglądać tak aby nie naruszyć mojej godności osobistej i mojej nietykalności cielesnej. igor stachowiak zawinił tym że nie chciał dobrowolnie wsiąść do radiowozu to go zabili. wypijesz piwo na rowerze albo powiesz coś źle o władzy to cię zamkną. co za pech być polakiem. wojska obrony terytorialnej biegają po lesie i przysięgają na sztandar zabić armię czerwoną a tu jakieś pastuchy bezkarnie policję i wojsko atakują. jesteśmy silni zwarci gotowi. taki zwarty szereg to dobry cel. rzucisz kamieniem i na pewno kogoś trafisz.
Ale wiesz, że "moslemy" są na terenie Białorusi?

0
Gravatar
RACJA
RE: Poważnie ranny polski policjant na granicy z Białorusią
Polska płynie pod prąd głównego nurtu narzucanego państwom na całym świecie. Zacznijcie w końcu myśleć dlaczego teraz za to obrywa. Z obrzydzeniem patrzę jak pożyteczni idioci celebryci popierają reżim dyktatora Łukaszenki. Coś z tego będzie i to jest ten moment i zobaczycie co będzie latem.
0
Gravatar
Gdzieś ty rozum miau
WOT
Nie tak być powinno powiedziała :
Czy zauważyli Państwo że to Policja przejęła inicjatywę w obranie naszej granicy. Dlaczego musi to robić Policja gdzie Straż Graniczna gdzie Wojsko. Mowa o pierwszej lini. Jak trwoga to do Boga. Dobrze być Żołnierzem Strażnikiem jak się nic nie dzieje. A Policja cały czas na wojnie.
Spytaj Maciarenki dlaczego zniszczył polskie wojsko.

0
Gravatar
Nie tak być powinno
RE: Poważnie ranny polski policjant na granicy z Białorusią
Czy zauważyli Państwo że to Policja przejęła inicjatywę w obranie naszej granicy. Dlaczego musi to robić Policja gdzie Straż Graniczna gdzie Wojsko. Mowa o pierwszej lini. Jak trwoga to do Boga. Dobrze być Żołnierzem Strażnikiem jak się nic nie dzieje. A Policja cały czas na wojnie.
0
Gravatar
spajker.
RE: Poważnie ranny polski policjant na granicy z Białorusią
T.Filzman. powiedziała :
spajker. powiedziała :
oczekuję że mnie policja będzie traktować tak jak tych moslemów. ja będę rzucał w policję kamieniami oślepiał laserem będę naruszał prawo a policja będzie na baczność się temu przyglądać tak aby nie naruszyć mojej godności osobistej i mojej nietykalności cielesnej. igor stachowiak zawinił tym że nie chciał dobrowolnie wsiąść do radiowozu to go zabili. wypijesz piwo na rowerze albo powiesz coś źle o władzy to cię zamkną. co za pech być polakiem. wojska obrony terytorialnej biegają po lesie i przysięgają na sztandar zabić armię czerwoną a tu jakieś pastuchy bezkarnie policję i wojsko atakują. jesteśmy silni zwarci gotowi. taki zwarty szereg to dobry cel. rzucisz kamieniem i na pewno kogoś trafisz.
Jeśli chcesz być traktowany jak moslem musisz do nich dołączyć .Jedź do Białowieży , Krynek lub Kuźnicy . Jak ciebie zobaczą polscy pogranicznicy za sam wygląd bez pytania i sprawdzania dokumentów deportują cię od razu do Czeremcha . Stamtąd wróć na granicę od strony Białorusi .Nikt z uchodźców nie będzie na ciebie zwracał uwagi bo wyglądasz jak ich i wtedy napieraj ściętym drzewem na kolczaste druty a będziesz potraktowany jak moslem .
uuuuu polo-katolo przekazał mi właśnie znak pokoju. gdyby polscy pogranicznicy i polska coś znaczyły to inny kraj nie odważyłby się na agresję w stosunku do polski. znaczenie polski w oczach sąsiadów jest takie że da się polske pokonać cywilami dowodzonymi przez aleksa - byłego dyrektora białoruskiego pgru. takie filzmany swoim zachowaniem przekonują że polske można zaatakować bezkarnie bo są dobrym materiałem na współczesną targowicę.

0
Gravatar
T.Filzman.
RE: Poważnie ranny polski policjant na granicy z Białorusią
spajker. powiedziała :
oczekuję że mnie policja będzie traktować tak jak tych moslemów. ja będę rzucał w policję kamieniami oślepiał laserem będę naruszał prawo a policja będzie na baczność się temu przyglądać tak aby nie naruszyć mojej godności osobistej i mojej nietykalności cielesnej. igor stachowiak zawinił tym że nie chciał dobrowolnie wsiąść do radiowozu to go zabili. wypijesz piwo na rowerze albo powiesz coś źle o władzy to cię zamkną. co za pech być polakiem. wojska obrony terytorialnej biegają po lesie i przysięgają na sztandar zabić armię czerwoną a tu jakieś pastuchy bezkarnie policję i wojsko atakują. jesteśmy silni zwarci gotowi. taki zwarty szereg to dobry cel. rzucisz kamieniem i na pewno kogoś trafisz.
Jeśli chcesz być traktowany jak moslem musisz do nich dołączyć .Jedź do Białowieży , Krynek lub Kuźnicy . Jak ciebie zobaczą polscy pogranicznicy za sam wygląd bez pytania i sprawdzania dokumentów deportują cię od razu do Czeremcha . Stamtąd wróć na granicę od strony Białorusi .Nikt z uchodźców nie będzie na ciebie zwracał uwagi bo wyglądasz jak ich i wtedy napieraj ściętym drzewem na kolczaste druty a będziesz potraktowany jak moslem .

0
Gravatar
Zielony
RE: Poważnie ranny polski policjant na granicy z Białorusią
A ja się pytam gdzie są maseczki ? Dlaczego uchodźcy nie mają maseczek ?
0
Gravatar
Zielony
RE: Poważnie ranny polski policjant na granicy z Białorusią
To jest szok. Na dworze nieco tylko ponad 0 stopni a tu wodą oblewają i przeziębienie murowane cry
0
Gravatar
cześ
RE: Poważnie ranny polski policjant na granicy z Białorusią
Zacznijcie w końcu działać a nie stoicie i się patrzycie!!!
0

Przeczytaj także