Szkolenia   dotyczące profesjonalnego  zarządzanie projektami  z wykorzystaniem metody  Prince 2® Foundation  oraz Agile PM®  Foundation  są jednymi z  najpopularniejszych   podejść do zarządzania w Europie. 
Zdobyte podczas nich  umiejętności mogą zostać wykorzystane zarówno podczas realizacji  niedużych projektów   w organizacjach pozarządowych,  jak skomplikowanych  procesów  realizowanych przez duże zespoły w przedsiębiorstwach o różnej wielkości i w różnych branżach. Proponowane metody mogą być także  wykorzystywane w realizacji zadań w  administracji publicznej oraz  edukacji. 
Szkolenia są  dla uczestników  bezpłatne, organizatorzy zapewniają:
-  wyżywienie,
-  nocleg ( w razie potrzeby),
-  materiały szkoleniowe
Warunki jakie trzeba spełnić  wziąć udział w szkoleniach
- ukończone 18 lat,
- nie prowadzenie działalności gospodarczej,
- nie pobieranie  nauki,
- zamieszkiwanie na terenie  powiatu strzelińskiego.   
Nie ma znaczenia posiadane wykształcenie  oraz wykonywany zawód.
 
Zgłoszenie na szkolenie wymaga formy  pisemnej – wypełnienia formularza zgłoszeniowego i  przesłania go  do Fundacji Dobrych  Działań na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Formularz zgłoszeniowy,  kontakt, więcej informacji:
Fundacja Dobrych Działań 
Ząbkowice Śl. ul. 1 Maja 7  p. 17 ( II piętro ),
 tel. 606333989 – Bożena Wójcicka
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://fundacjadobrychdzialan.org/projekty/
 
Terminy szkoleń w powiecie strzelińskim:  maj/ czerwiec 2019.
Najbliższe  szkolenia: 
24-26 maja 2019, 31 maja- 2 czerwca  2019 – zgłoszenia do  2 maja  2019r.
 
Zgłoszenia przyjmowane  będą  w trybie ciągłym do wyczerpania środków finansowych. Liczba miejsc ograniczona, planowany termin zakończenia projektu  czerwiec 2019.
 
Harmonogram szkoleń:
Piątek 1500-2000
Sobota 800 - 1700
Niedziela  800-1700
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.