Zarząd Powiatu w Strzelinie apeluje do odpowiednich władz publicznych o respektowanie konstytucyjnych uprawnień mieszkańców naszego powiatu do ochrony zdrowia i równego dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej...

Komentarze   

dst Permalink11 -1 dst
Apel do Rady Powiatu i PZD
Aple do Rady Powiatu Strzelin i PZD!
Zacznijcie przestrzegać prawa,:
Dz.U.2018.0.2068 t.j. - Ustawa z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych
wydawanie zezwoleń na zajęcie pasa drogowego i zjazdy z dróg oraz pobieranie opłat i kar pieniężnych;
10) przeprowadzanie okresowych kontroli stanu dróg i drogowych obiektów inżynierskich oraz przepraw promowych,
ze szczególnym uwzględnieniem ich wpływu na stan bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym weryfikację cech i wskazanie usterek, które wymagają prac konserwacyjnych lub naprawczych ze względu na bezpieczeństwo ruchu drogowego;
14) wprowadzanie ograniczeń lub zamykanie dróg i drogowych obiektów inżynierskich dla ruchu oraz wyznaczanie objazdów drogami różnej kategorii, gdy występuje bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa osób lub mienia;
Co Pan ma dopowiedzenia w powyższym bardzo ważnym temacie?
2019-05-30 10:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Wieśmac Permalink10 0 Wieśmac
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
Hahaha konstytucja u pisaka, hahah, bo pęknę!!!!!!!
2019-05-30 09:28 Cytować Zgłoś administratorowi
Jan bo Permalink9 +5 Jan bo
Koszmar
Panie Czerwiński droga z Przeworna do Strzelina to katastrofa jeździ pan co dziennie nic pan nie robi wszystkie wloty do Strzelina sa porobione a z Przewona ? Weź się pan w końcu za tą droge bo nie długo pan koła pogubi
2019-05-28 01:37 Cytować Zgłoś administratorowi
pytająca Permalink8 +17 pytająca
pytanie
a ja mam pytanie- czy o tragicznym stanie finansowym szpitala nikt wczesniej nie wiedzial? czy wladze powiatu obecne, wczesniejsze itd. nie widzialy postepujacego upadku szpitala? przeciez nie od dzis wiadomo, ze zle sie dzieje- ratować teraz???? trzeba bylo sie tym porzadnie zajac i pilnowac finansow wczesniej. obecna sytuacja szpitala nie jest wynikiem ostatnich mieisecy, podpisania takiego a nie innego porozumienia/umowy z NFZ tylko wieloletnich zaniedbań własnie ze strony wladz powiatu. na slupach ogloszeniowych widzialam katrke z apelem mieszkanki miasta o pomoc dla placowki,by mieszkancy wplacali pieniadze na rzecz szpitala- dla mnie to kpina z ludzi, ktos zarzadza bardzo nieudolnie szpitalem i ludzie maja sie na niego skladac??? prosze sie wreszcie ogarnac i przestac traktowac powiatu jak wlasne podworko! moze szpital musi upasc zeby ktos w starostwie sie obudzil! sami dopusciliscie do takiego stanu rzeczy.
2019-05-26 13:09 Cytować Zgłoś administratorowi
DST001 Permalink7 +15 DST001
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
W normalnyh systemach prawa muszą być odzwiercedleniem obowiązków. W tym przypadku ten apel powinni przeczytać ze zrozumieniem sami alelujący. Skoro jest szpital powiatowy to kto tam rządzi i kto ma obowiązki wobec uprawnionych? Ten apel to kpina.
2019-05-26 10:57 Cytować Zgłoś administratorowi
zzz Permalink6 +13 zzz
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
To teraz najwyższy czas wystosować apel aby przyjrzeć się zarządowi dróg powiatowych i całej reszcie bo to co jest na drogach to jakaś kpina.
2019-05-24 21:51 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink5 +18 spajker
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
ja spajker apeluję do odnośnych władz. mam niedosyt pieniędzy. brakuje mi. sąsiedzi dookoła mają więcej. ja też chcę więcej pieniędzy. uczciwość społeczna polega na tym że ktoś mi pieniądze da. wszyscy dookoła dostają pieniądze a ja nie dostaję. ja też chcę. to niesprawiedliwe.
2019-05-23 15:25 Cytować Zgłoś administratorowi
nikt Permalink4 -12 nikt
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
No chyba się dogadają. Jak PiS z PiSem
2019-05-23 09:08 Cytować Zgłoś administratorowi
echo Permalink3 +23 echo
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
Mieszkańcy apelują o zaprzestanie funkcjonowania żywego trupa jakim jest powiat strzeliński. Sztucznie stworzony twór, sztucznie utrzymywany jest jeszcze przy życiu. Proszę odłączyć kroplówkę i wyjąć wtyczkę aparatury z gniazdka.
2019-05-22 21:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Oko proroka Permalink2 +8 Oko proroka
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
To że mieszkańców naszego powiatu traktuje władza państwowa jako obywateli drugiej a nawet trzeciej kategorii wiadomo nie od dziś. Mamy najgorsze drogi w województwie a teraz chcą nas szpitala pozbawić. Gdzie tu jest wyrównywanie szans i poziomu standardu europejskiego? Ciężko żyć z piętnem obywatela drugiej kategorii :sad:
2019-05-22 21:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.