W 2018 roku przebudowano ok. kilometra drogi między Strzelinem, a Jegłową. Powiat strzeliński zapowiada kontynuację wspomnianego etapu.
- Obecnie droga jest przedmiotem wniosku o dofinansowanie ze środków zewnętrznych, dlatego nie można jeszcze wyznaczać konkretnych dat rozpoczęcia i zakończenia. Koszty obecnie szacowane są na poziomie 1,4 mln zł za jeden kilometr - poinformował specjalista ds. inwestycji w Powiatowym Zarządzie Dróg w Strzelinie Bogdan Sokołowski.
- Planujemy przebudować dwa kolejne odcinki o całkowitej długości ok. dwóch kilometrów począwszy od skrzyżowania z drogą krajową nr 39, w kierunku Jegłowej do połączenia z już przebudowanym odcinkiem. W ten sposób utworzony zostanie jednolity ciąg drogowy. To właśnie jest powodem wskazania tych odcinków - uzupełnił Sokołowski.

Komentarze   

... Permalink2 +5 ...
RE: Prawie 1,5 mln za kilometr drogi
A co z resztą powiatu i miasta? Zdarzycie za tej kadencji..mieliście tyle lat...
2019-06-10 09:17 Cytować Zgłoś administratorowi
dst Permalink1 +4 dst
Jak nie szpital to drogi!
A co z bezdrożami Kondratowice Białobrzezie? Tam nawet czołgi nie przejadą!
2019-06-10 09:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.