W ostatnim czasie w gminie Wiązów i Kondratowice samorządowcy rozmawiali i decydowali o pieniądzach, jakie mają otrzymać parafie znajdujące się w tych gminach.
Jakie będą to kwoty i kto je otrzyma piszemy w aktualnym wydaniu Słowa.

Komentarze   

spajker. Permalink1 +7 spajker.
RE: Parafie dostaną pieniądze
parafie otrzymają pieniądze za to że są parafiami. młodzi otrzymają pieniądze za to że są młodzi. starzy dostana pieniądze za to że sa starzy. górnicy dostana pieniądze za to że są górnikami. hutnicy dostaną pieniądze za to że są hutnikami. inwestorzy zagraniczni dostana pieniądze za to że są inwestorami, emeryci dostana pieniądze za to że są emerytami. politycy dostana pieniądze za to że są politykami. skąd wziąć pieniądze? jak to skąd. z drukarni. troche papieru trochę farby i ludzie nas kochaja przed wyborami i po wyborach. no jeszcze nbp i urząd statystyczny dostaną pieniądze za to że liczą inflacje jako 4% a mi na spożywce inflacja wychodzi dobre 80% na mieszkaniach dobre 50%. no za to na lokatach jest 0% bo żaden bank nie chce pustych papierowych pieniędzy drukowanych masowo i bez pokrycia
2021-06-24 18:10 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.