W niedzielę, 1 sierpnia, o godzinie 17.00 na terenie powiatu strzelińskiego, zgodnie z zarządzeniem wojewody dolnośląskiego, odbędzie się trening Systemu Wczesnego Ostrzegania o zagrożeniach, podczas którego zostanie sprawdzona sprawność działania syren alarmowych poprzez wyemitowanie sygnału alarmowego "ogłoszenie alarmu". Trening systemu upamiętni także obchody 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Komentarze   

spajker. Permalink2 +3 spajker.
RE: W niedzielę zawyją syreny alarmowe
we wrocławiu policja o 17tej wstrzymała ruch samochodowy w okolicach rynku. miasto się zatrzymało na 5 minut no ale część buractwa trąbiła bo im się spieszyło do knajpy albo po zakupy. jedni potrafili walczyć bez broni z wehrmachtem przez 2 mce a inni nie potrafili 5 minut wytrzymać w swoich klimatyzowanych suvach i uczcić lekkim postojem 6 milionów ludzi straconych w walce. dzisiejsza hołota pamięta o imieninach swojej blondynki czy o godzinach otwarcia rossmana ale powstanie warszawskie? to jakiś nowy nightclub???
2021-08-02 12:51 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink1 -9 cześ
Masakra
Będzie wojna, przed wojną też wyły:(
2021-07-31 12:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.