Przed nami 1 listopada. Ponownie odwiedzimy swoich bliskich na cmentarzach. Sprawdziliśmy zatem jak przygotowane są strzelińskie nekropolie. Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu gazety.
Przed wejściem  na cmentarz  przy ul. Krzepickiej można zaopatrzyć się  w znicze i wkłady

Komentarze   

spajker. Permalink4 +1 spajker.
RE: Jak przygotowane są strzelińskie cmentarze?
Cytuję seba:
Cytuję spajker.:
luksusowe nagrobki, kwiaty znicze, polerowany granit dębowe trumny i spokojna zaduma rodziny na cmentarzu. ciekawi mnie czy ci ludzie za życia też mieli granitowe luksusy i milczącą w zadumie i w szacunku rodzinę. szkoda że trzeba umrzeć aby mieć spokój i luksusową kawalerkę bez kredytu.

Spajker - pakuj się !!!
jak się pospieszysz to jeszcze na poniedziałek zdążysz ...
tym bardziej że jest promocja na Ząbkowickiej: już za 299 zł , a jak przyjdziesz ze swoją wiązką chrustu to jeszcze 50 złotych taniej...
Wiec leć na wolności do ogrodniczego po doniczkę , coby rodzinę na koszty nie naciągać i łap sie na promocję ...

A my ci zapalimy ...

za 299 to sobie na ząbkowickiej whisky możesz kupić. żeby spalić moją tuszę to elektrownia w turowie pełną moc przez dwie doby musi dać. ty sobie zapalisz znalezionego peta i tyle twojego palenia. no i pełny spokój to mam teraz w tym zakresie że nawet jak spadnę głową w dół do wyrobiska to zawsze znajdzie się jakiś seba głupszy ode mnie.
2021-10-28 11:53 Cytować Zgłoś administratorowi
seba Permalink3 -1 seba
Cytuję spajker.:
luksusowe nagrobki, kwiaty znicze, polerowany granit dębowe trumny i spokojna zaduma rodziny na cmentarzu. ciekawi mnie czy ci ludzie za życia też mieli granitowe luksusy i milczącą w zadumie i w szacunku rodzinę. szkoda że trzeba umrzeć aby mieć spokój i luksusową kawalerkę bez kredytu.

Spajker - pakuj się !!!
jak się pospieszysz to jeszcze na poniedziałek zdążysz ...
tym bardziej że jest promocja na Ząbkowickiej: już za 299 zł , a jak przyjdziesz ze swoją wiązką chrustu to jeszcze 50 złotych taniej...
Wiec leć na wolności do ogrodniczego po doniczkę , coby rodzinę na koszty nie naciągać i łap sie na promocję ...

A my ci zapalimy ...
2021-10-28 11:41 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink2 +1 cześ
Dokładnie
Cytuję spajker.:

Czasem nawet spajker coś mądrego napisze
2021-10-28 10:26 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +1 spajker.
2021-10-28 10:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.