Chodniki z kostki na cmentarzu przy ul. Oławskiej wyglądają estetycznie
Przed nami 1 listopada. Ponownie odwiedzimy swoich bliskich na cmentarzach. Sprawdziliśmy zatem jak przygotowane są strzelińskie nekropolie. Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu gazety.
Przed wejściem  na cmentarz  przy ul. Krzepickiej można zaopatrzyć się  w znicze i wkłady

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Jak przygotowane są strzelińskie cmentarze?
seba powiedziała :
spajker. powiedziała :
luksusowe nagrobki, kwiaty znicze, polerowany granit dębowe trumny i spokojna zaduma rodziny na cmentarzu. ciekawi mnie czy ci ludzie za życia też mieli granitowe luksusy i milczącą w zadumie i w szacunku rodzinę. szkoda że trzeba umrzeć aby mieć spokój i luksusową kawalerkę bez kredytu.
Spajker - pakuj się !!!jak się pospieszysz to jeszcze na poniedziałek zdążysz ...tym bardziej że jest promocja na Ząbkowickiej: już za 299 zł , a jak przyjdziesz ze swoją wiązką chrustu to jeszcze 50 złotych taniej...Wiec leć na wolności do ogrodniczego po doniczkę , coby rodzinę na koszty nie naciągać i łap sie na promocję ...A my ci zapalimy ...
za 299 to sobie na ząbkowickiej whisky możesz kupić. żeby spalić moją tuszę to elektrownia w turowie pełną moc przez dwie doby musi dać. ty sobie zapalisz znalezionego peta i tyle twojego palenia. no i pełny spokój to mam teraz w tym zakresie że nawet jak spadnę głową w dół do wyrobiska to zawsze znajdzie się jakiś seba głupszy ode mnie.

0
Gravatar
seba
RE: Jak przygotowane są strzelińskie cmentarze?
spajker. powiedziała :
luksusowe nagrobki, kwiaty znicze, polerowany granit dębowe trumny i spokojna zaduma rodziny na cmentarzu. ciekawi mnie czy ci ludzie za życia też mieli granitowe luksusy i milczącą w zadumie i w szacunku rodzinę. szkoda że trzeba umrzeć aby mieć spokój i luksusową kawalerkę bez kredytu.
Spajker - pakuj się !!!jak się pospieszysz to jeszcze na poniedziałek zdążysz ...tym bardziej że jest promocja na Ząbkowickiej: już za 299 zł , a jak przyjdziesz ze swoją wiązką chrustu to jeszcze 50 złotych taniej...Wiec leć na wolności do ogrodniczego po doniczkę , coby rodzinę na koszty nie naciągać i łap sie na promocję ...A my ci zapalimy ...

0
Gravatar
cześ
Dokładnie
spajker. powiedziała :
luksusowe nagrobki, kwiaty znicze, polerowany granit dębowe trumny i spokojna zaduma rodziny na cmentarzu. ciekawi mnie czy ci ludzie za życia też mieli granitowe luksusy i milczącą w zadumie i w szacunku rodzinę. szkoda że trzeba umrzeć aby mieć spokój i luksusową kawalerkę bez kredytu.
Czasem nawet spajker coś mądrego napisze

0
Gravatar
spajker.
RE: Jak przygotowane są strzelińskie cmentarze?
luksusowe nagrobki, kwiaty znicze, polerowany granit dębowe trumny i spokojna zaduma rodziny na cmentarzu. ciekawi mnie czy ci ludzie za życia też mieli granitowe luksusy i milczącą w zadumie i w szacunku rodzinę. szkoda że trzeba umrzeć aby mieć spokój i luksusową kawalerkę bez kredytu.
0

Przeczytaj także