W dzisiejszym 23. numerze powiatowego tygodnika piszemy o działaniach związanych z podłączeniem mieszkańcom światłowodowego, szybkiego internetu. W numerze wraca temat przyszłości szpitala, inwestycji drogowych, posadzonych drzew, które uschły, a także o konfliktach, jakie się rysują między niektórymi gminami a powiatem. Jest też ciekawy artykuł o dwóch wyjątkowych bliźniakach i szczegółowy informator kulturalny. Znajdziecie także szczegółowe relacje z kilku dużych wydarzeń sportowych.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu Facebook. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

Komentarze   

lech, czech, rus Permalink2 0 lech, czech, rus
RE: W powiecie szykuje się internetowa rewolucja
Dobrze że jest artykuł o dwóch bliźniakach bo już się bałem, że będzie o trzech, :lol:
2022-06-16 16:14 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +5 spajker.
RE: W powiecie szykuje się internetowa rewolucja
światłowód to rewolucja? światłowód to standard we wrocławiu i dzisiaj kładzie się tylko światłowód bo jest tańszy od miedzi. to co po sąsiedzku jest standardem w strzelinie jest rewolucją. taka jest skala zacofania strzelinia. jest bazar z rzekomo zdrową żywnością od rzekomo lokalnych rolników a naprawdę handluje się tam śmiećmi z piwnicy polskiej i niemieckiej i towarami z giełdy rolnej we wrocławiu na obornickiej. kompleksy.
2022-06-16 15:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.