Szkoła Podstawowa nr 5 w StrzeliniePo upalnych wakacjach młodzież szkolna wznowiła naukę. Tradycyjnie 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Uroczyste apele organizowane w każdej z placówek odbyły w wyjątkowych upałach. Niezbyt często zdarza się, aby temperatura na początku września przekraczała 30 stopni.
Z nowości, liczniejsze będą klasy pierwsze, gdyż uczęszczać będą do nich uczniowie mający 6 i 7 lat. Również w kierownictwach szkół średnich zaszło kilka zmian, gdyż w tym roku w każdej z placówek wybrano nowego dyrektora. Wszystkim uczniom, którzy wznawiają właśnie naukę życzymy jak najwięcej sukcesów, a pedagogom jak najmniej problemów wychowawczych.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
rodzic
RE: Pierwszy dzwonek
magda33 powiedziała :
mam nadzieję, ze na własnej skórze doswiadczysz niesprawiedliwości i szukam ze strony nauczycieli ( albo twoje dzieci i wnuki). nie jestem i nie byłam związana personalnie z kuropatnikiem, ale brawa dla matki, ktora odważył sie wystąpić przeciw nauczycielowi, ktory:1. nie jest moralnym wzorcem dla ucznia i daje sie ponieść emocjom2. sam dla siebie stanowi pępek świata . od innych wymaga bezwarunkowego szacunku i podporządkowania.trochę pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziło..szkoda mi gimnazjalistów, których sie w szkole zwalcza zamiast wychowywać
Przeczytałaś co napisałaś?,jesteś żałosna

0
Gravatar
maja
RE: Pierwszy dzwonek
magda33 powiedziała :
mam nadzieję, ze na własnej skórze doswiadczysz niesprawiedliwości i szukam ze strony nauczycieli ( albo twoje dzieci i wnuki). nie jestem i nie byłam związana personalnie z kuropatnikiem, ale brawa dla matki, ktora odważył sie wystąpić przeciw nauczycielowi, ktory:1. nie jest moralnym wzorcem dla ucznia i daje sie ponieść emocjom2. sam dla siebie stanowi pępek świata . od innych wymaga bezwarunkowego szacunku i podporządkowania.trochę pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziło..szkoda mi gimnazjalistów, których sie w szkole zwalcza zamiast wychowywać
Teraz czekamy, aż te dzieciaki z Kuropatnika dadzą nauczkę swoim rodzicom. Oby jak najszybciej. Takich rodziców nie żałuję. Pani dyrektor jesteśmy z panią. Dobrze pani zrobiła, że tym łobuzom dała nauczkę.

0
Gravatar
spajker
RE: Pierwszy dzwonek
magda33 powiedziała :
mam nadzieję, ze na własnej skórze doswiadczysz niesprawiedliwości i szukam ze strony nauczycieli ( albo twoje dzieci i wnuki). nie jestem i nie byłam związana personalnie z kuropatnikiem, ale brawa dla matki, ktora odważył sie wystąpić przeciw nauczycielowi, ktory:1. nie jest moralnym wzorcem dla ucznia i daje sie ponieść emocjom2. sam dla siebie stanowi pępek świata . od innych wymaga bezwarunkowego szacunku i podporządkowania.trochę pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziło..szkoda mi gimnazjalistów, których sie w szkole zwalcza zamiast wychowywać
wychowaj swoje dzieci "bezstresowo" a one poderżną ci gardło z tego powodu że odczuły stres związany z tym że nie dałaś im na szlugi albo zdenerwowałaś się tym że zapukały do twojego okna kamieniami a ty krzyczałaś.

0
Gravatar
magda33
do spajkera
mam nadzieję, ze na własnej skórze doswiadczysz niesprawiedliwo ści i szukam ze strony nauczycieli ( albo twoje dzieci i wnuki). nie jestem i nie byłam związana personalnie z kuropatnikiem, ale brawa dla matki, ktora odważył sie wystąpić przeciw nauczycielowi, ktory:1. nie jest moralnym wzorcem dla ucznia i daje sie ponieść emocjom2. sam dla siebie stanowi pępek świata . od innych wymaga bezwarunkowego szacunku i podporządkowani a.trochę pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziło..szkoda mi gimnazjalistów, których sie w szkole zwalcza zamiast wychowywać
0
Gravatar
spajker
RE: Pierwszy dzwonek
"Również w kierownictwach szkół średnich zaszło kilka zmian, gdyż w tym roku w każdej z placówek wybrano nowego dyrektora"dyrektor szkoły w kuropatniku poszarpała za kaptur chuligna.aby ten nie zaniżał poziomu szkoły i aby majątek szkoły nie być zniszczony kamieniami ani graffitti. wróżka, matka zakapturzonego chuliganisty z kuropatnika udupiła dyrektora szkoły .teraz nadzór moralny nad młodymi tubylcami obejmie zakapturzony chuliganista przy wsparciu prokuatury rejonowej strzelin ( od dawna do likwidacji) dzieci w kuropatniku od dzisiaj mogę bez stresu na-dalać kamieniami w okna szkoły. później dzieci pójdą do szkoły wyższej w ginazjum 2 w strzelinie na wydział resocjalizacji patologii a mama wróżka pęknie z zachwytu nad geniuszem swojej pociechy.
0

Przeczytaj także