Szkoła Podstawowa nr 5 w StrzeliniePo upalnych wakacjach młodzież szkolna wznowiła naukę. Tradycyjnie 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Uroczyste apele organizowane w każdej z placówek odbyły w wyjątkowych upałach. Niezbyt często zdarza się, aby temperatura na początku września przekraczała 30 stopni.
Z nowości, liczniejsze będą klasy pierwsze, gdyż uczęszczać będą do nich uczniowie mający 6 i 7 lat. Również w kierownictwach szkół średnich zaszło kilka zmian, gdyż w tym roku w każdej z placówek wybrano nowego dyrektora. Wszystkim uczniom, którzy wznawiają właśnie naukę życzymy jak najwięcej sukcesów, a pedagogom jak najmniej problemów wychowawczych.

Komentarze   

rodzic Permalink5 +7 rodzic
RE: Pierwszy dzwonek
Cytuję magda33:
mam nadzieję, ze na własnej skórze doswiadczysz niesprawiedliwości i szukam ze strony nauczycieli ( albo twoje dzieci i wnuki). nie jestem i nie byłam związana personalnie z kuropatnikiem, ale brawa dla matki, ktora odważył sie wystąpić przeciw nauczycielowi, ktory:
1. nie jest moralnym wzorcem dla ucznia i daje sie ponieść emocjom
2. sam dla siebie stanowi pępek świata . od innych wymaga bezwarunkowego szacunku i podporządkowania.

trochę pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziło..szkoda mi gimnazjalistów, których sie w szkole zwalcza zamiast wychowywać

Przeczytałaś co napisałaś?,jesteś żałosna
2015-09-02 08:04 Cytować Zgłoś administratorowi
maja Permalink4 +11 maja
Cytuję magda33:
mam nadzieję, ze na własnej skórze doswiadczysz niesprawiedliwości i szukam ze strony nauczycieli ( albo twoje dzieci i wnuki). nie jestem i nie byłam związana personalnie z kuropatnikiem, ale brawa dla matki, ktora odważył sie wystąpić przeciw nauczycielowi, ktory:
2. sam dla siebie stanowi pępek świata . od innych wymaga
bezwarunkowego szacunku i podporządkowania.
trochę pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziło..szkoda mi gimnazjalistów, których sie w szkole zwalcza zamiast wychowywać

Teraz czekamy, aż te dzieciaki z Kuropatnika dadzą nauczkę swoim rodzicom. Oby jak najszybciej. Takich rodziców nie żałuję. Pani dyrektor jesteśmy z panią. Dobrze pani zrobiła, że tym łobuzom dała nauczkę.
2015-09-01 22:08 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink3 +16 spajker
Cytuję magda33:
2. sam dla siebie stanowi pępek świata . od innych wymaga bezwarunkowego szacunku i podporządkowania.

wychowaj swoje dzieci "bezstresowo" a one poderżną ci gardło z tego powodu że odczuły stres związany z tym że nie dałaś im na szlugi albo zdenerwowałaś się tym że zapukały do twojego okna kamieniami a ty krzyczałaś.
2015-09-01 15:05 Cytować Zgłoś administratorowi
magda33 Permalink2 -21 magda33
do spajkera

2015-09-01 13:28 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink1 +18 spajker
"Również w kierownictwach szkół średnich zaszło kilka zmian, gdyż w tym roku w każdej z placówek wybrano nowego dyrektora"
dyrektor szkoły w kuropatniku poszarpała za kaptur chuligna
.aby ten nie zaniżał poziomu szkoły i aby majątek szkoły nie być zniszczony kamieniami ani graffitti. wróżka, matka zakapturzonego chuliganisty z kuropatnika udupiła dyrektora szkoły .teraz nadzór moralny nad młodymi tubylcami obejmie zakapturzony chuliganista przy wsparciu prokuatury rejonowej strzelin ( od dawna do likwidacji)
dzieci w kuropatniku od dzisiaj mogę bez stresu na-dalać kamieniami w okna szkoły. później dzieci pójdą do szkoły wyższej w ginazjum 2 w strzelinie na wydział resocjalizacji patologii a mama wróżka pęknie z zachwytu nad geniuszem swojej pociechy.
2015-09-01 12:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.