Na zdjęciu wizualizacja farmy fotowoltaicznej, która miałaby powstać w Jegłowej
Dwa spotkania i decyzja mieszkańców, która może przesądzić o budowie farmy fotowoltaicznej w Jegłowej. Planowana inwestycja może wzbogacić gminę o ponad milion złotych rocznie.
O tym co zdecydowano, piszemy przeczytacie w jutrzejszym wydaniu Słowa.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Endriu.
Mieszkańcy przesądzili o losach farmy
Wszyscy głosujący naLuczaka do sklepu w przewornie po śrubki i dętki dajmy Wójtowi zarobić jak nie udało mu się upchać inwestora w gminie
0
Gravatar
Marta.
Mieszkańcy przesądzili o losach farmy
Monika jak mogłaś z sołtysową głosować przeciwkoMieszk ańcom na zebraniu, już na was nie zagłosuje nigdy
0
Gravatar
spajker.
RE: Mieszkańcy przesądzili o losach farmy
Monika021 powiedziała :
Dziękuje za odpowiedż na moje ogłoszenie. Dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika303
no a co masz w repertuarze? panie zablokowane seksualnie i psychiczne to lipa. szkoda pieniędzy. podaj też cennik. ja dotychczas mocno przepłacałem.

0
Gravatar
Juzek.
Cap
W strużynie na boisku będzie fotowoltanika dochud na wioskę bedzie dany .odnowimy wichuere
0
Gravatar
Trybun
RE: Mieszkańcy przesądzili o losach farmy
ciemnota wsiowa dała czadu... nasłuchali się o czipach, pole magnetycznym, siłąch nieczystych i teraz boją się paneli...kupcie se świeczki woskowe a prond wyłończta bo w tym diabeł siedzi...
0
Gravatar
Darek.
RE: Mieszkańcy przesądzili o losach farmy
Byłem na zebraniu słyszałem i widziałem wszystko - mój jeden wniosek Łuczak do zmiany , beznadziejny człowiek , naobiecywał mi na podwórku jak chodził i głosy zbierał na wójta a teraz nawet cześć nie potrafi powiedzieć.
0
Gravatar
spajker.
RE: Mieszkańcy przesądzili o losach farmy
takie panele powinny być obowiązkowe na każdym budynku. zanim energia elektryczna dotrze z elektrowni do odbiorcy to po drodze ginie jej 40%. dobre są małe elektrownie przydomowe gdzie nie traci sie 40% na przesyle. jeżeli kiedys w rządzie znajdzie sie jakiś homo sapiens to wyda rozkaz montowania paneli na każdym domu. państwo to sfinansuje. państwo finansuje miliardowe straty górnictwa trującego planete to może zamiast tego sfinansować czystą energię. gospodarka energią jest do bani. gospodarka woda jest jeszcze gorsza.
0
Gravatar
Kazik
RE: Mieszkańcy przesądzili o losach farmy
Juzek. powiedziała :
W Stuzynie założyć fotowoltanike Witamina odrzyje. Będą. Pieniadze. Nowy.plll
Good idea.

0
Gravatar
Juzek.
Kary
W Stuzynie założyć fotowoltanike Witamina odrzyje. Będą. Pieniadze. Nowy.plll
0
Gravatar
Pppoooo
RE: Mieszkańcy przesądzili o losach farmy
Dostajecie niezależność energetyczną i olbrzymie wpływu do budżetu i nie jesteście zainteresowani? Ciekawe co powiecie jak nam czesi turów zamkną. Czyli rozumiem że nikt w gminie przeworno nie ma na swoim dachu fotowoltaiki? Zaopatrzcie sie w świeczki.
0

Przeczytaj także