Szymon (po środku), Norbert (z prawej) i Karol znaleźli w stawie koło Strużyny trzykilowego karpia. Gimnazjaliści zareagowali w tej sytuacji bardzo dojrzale. Postanowili rybę wypuścić, a sieć spalićGimnazjaliści Szymon, Norbert i Karol wybrali się w minioną sobotę na ryby na staw pod Strużyną. Tam zauważyli w wodzie sieć, a w niej około trzykilowego karpia. Wiedzieli, że to musi być robota kłusownika, bo prawdziwi wędkarze łowią ryby tylko na wędkę. Chłopcy postanowili zabrać karpia. Włożyli go do wiadra z wodą. - Wypuścimy go na polderze zalewowym - mówi Szymon. - Niech sobie tam pływa. - Sieć też wzięliśmy - dodaje Norbert. - Spalimy ją.
Mimo młodego wieku gimnazjaliści zachowali się bardzo dojrzale i odpowiedzialnie. Gratulujemy postawy godnej prawdziwych miłośników wędkarstwa.
(WOC)Komentarze   

Marcin Permalink4 +4 Marcin
RE: Prawdziwi wędkarze
Prawdziwy wędkarzy rybkę złowi i zwróci jej wolność! Kłusownik złapie na siec kilkadziesiąt ryb później włoży do zamrażarki a na koniec i tak się okazuje ze tyle ich nie zje wiec je wyrzuca! Brawo dla chłopaków, pomalutku wchodzi Pokolenie "wędkarzy" a nie mięsiarzy!
2016-01-05 17:13 Cytować Zgłoś administratorowi
maxim Permalink3 +6 maxim
RE: Prawdziwi wędkarze
spajker ale ty głupi jesteś :D
2016-01-05 13:41 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink2 -7 spajker
RE: Prawdziwi wędkarze
czym różni się kłusownik od wędkarza??? jeden ma legitymację i płąci jakieś składki a drugi nie ma legitymacji. kłusownik złowi rybę humanitarnie siecią a wędkarz ( prawdziwy) każe rybie połknać rozrywający rybie trzewia haczyk i wyławia ją czyli morduje 3 godziny.
2016-01-04 11:47 Cytować Zgłoś administratorowi
strzelinianin Permalink1 +12 strzelinianin
RE: Prawdziwi wędkarze
Brawo chłopcy!
2016-01-02 18:58 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.