Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Pojedynek 12. kolejki opolskiej klasy okręgowej pomiędzy LZS-em Bodzanów i UKS-em Karnków rozegrany został na sztucznej murawie w Głuchołazach. Który zespół lepiej poradził sobie na tej nawierzchni?
Opolska klasa okręgowa, kolejka 12 – 27 X:
LZS Bodzanów - UKS Karnków 5:2 (3:1)
Strzelcy: Adrian Bartków, Łukasz Kunderman (Karnków)
Karnków: Kubat, K. Rogotowicz, G. Rogotowicz, A. Rączka (M. Pożuczek), Bartków, Ziółkowski, Bandura, Taranek, Trudzik, M. Bednarz, Kunderman

Gra na sztucznej murawie z pewnością faworyzowała gospodarzy, którzy przyzwyczajeni są do takiej nawierzchni. Goście pojechali na pojedynek z zaledwie jednym graczem rezerwowym, który już w 30. minucie musiał zmienić Andrzeja Rączkę. Trener Miłosz Bandura nie mógł rotować składem i miał ograniczone pole manewru. Pomimo osłabień, to UKS objął prowadzenie. Po podaniu Jarosława Taranka na listę strzelców wpisał się Adrian Bartków. UKS prowadził grę, często utrzymywał się przy piłce, ale LZS szybko doprowadził do remisu. Niespodziewanie gospodarze schodzili na przerwę prowadząc 3:1. Po zmianie stron w polu karnym rywali faulowany był napastnik Jarosław Taranek. Sędzia podyktował jedenastkę, którą na gola kontaktowego zamienił Łukasz Kunderman. Graczom z Karnkowa nie udało się jednak już odrobić strat. LZS zagrał bardzo skutecznie i wygrał pewnie 5:2. UKS zajmuje piętnaste miejsce w tabeli, z 7 punktami. Gorzej spisują jedynie gracze z Paczkowa. Liderem okręgówki pozostaje Stary Ujazd z 26 punktami. UKS czeka ciężka walka o utrzymanie w lidze.
***
LZS Walce - Victoria Cisek 2:1
Naprzód Jemielnica - Racławia Racławice Śląskie 2:0
Naprzód Ujazd Niezdrowice - GLKS Kietrz 1:1
LZS Przywory - Orzeł Źlinice 2:0
LZS Stary Ujazd - Sparta Paczków 3:0
LZS Racławiczki - GKS Głuchołazy 1:2

Komentarze   

Permalink1 +4 kibic
RE: Sztuczna murawa nie ułatwiała gry
No i Pan Wójt wrócił w swoje naturalne środowisko. Wszak każdy powinien zajmować się w życiu tym na czym się choć troszkę zna.
2018-11-11 15:26 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz