Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Juniorzy młodsi Świtezi Wiązów udanie rozpoczęli rundę wiosenną drugiej ligi klasy okręgowej. W sobotę, 23 marca, piłkarze z powiatu strzelińskiego podejmowali rezerwy Śląska Wrocław.
Gospodarze całkowicie zdominowali przeciwników i schodzili na przerwę, prowadząc 3:0. Po zmianie stron podopieczni trenera Marka Kokorudza dołożyli jeszcze cztery trafienia. To było starcie do jednej bramki. Śląsk stać było jedynie na gola honorowego w ostatnich minutach pojedynku. Świetne zawody rozegrał Grzegorz Kuboń, który skompletował hat-tricka. Dwa trafienia dołożył Kacper Maguszczak, a po razie golkipera z Wrocławia pokonali Michał Mossoń oraz Filip Piecha. Dzięki wysokiej wygranej, Świteź zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Już 30 marca do gry wrócą pozostałe zespoły juniorskie z powiatu strzelińskiego. Na inaugurację klasy okręgowej juniorów starszych dojdzie do derbowego meczu, w którym Czarni Kondratowice podejmować będą Strzeliniankę Strzelin.