Na górnym stawie w Białym Kościele odbyły się zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Strzelin. Organizatorem było koło PZW nr 21 Strzelin. Wszystko przebiegało w miłej atmosferze, a po 4-godzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców.
W kategorii seniorskiej najlepszy okazał się Marcin Dymitr (7,05 kg), który wyprzedził Jana Klonowskiego (6,93 kg) i Krystiana Fedysio (6,88 kg). Wśród młodzieży na najwyższym stopniu podium stanął Cyprian Dymitr (3,22 kg). Drugi był Krzysztof Chacko (3,06 kg), a trzeci Szymon Lubecki (1,68 kg).
Nagrody ufundowali: burmistrz Miasta i Gminy Strzelin i sklep wędkarski „Max” (nagrody dla wszystkich laureatów, wszystkich startujących w klasie młodzieżowej oraz nagroda dla najstarszego uczestnika zawodów). Natomiast sklep wędkarski „Sandacz” sponsorował granty dla zwycięzców w obu kategoriach.

Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.