Seniorki z klubu Tygrysy Strzelin rozegrały pierwszy, oficjalny mecz w roku 2020. Podopieczne trenera Zdzisława Macelucha na wyjeździe zmierzyły się z UKS-em 13 LO Zielona Góra.
Pojedynek odbył się w ramach 11. kolejki trzeciej ligi piłki siatkowej kobiet, a jego stawką była trzecia lokata w tabeli. Było to starcie rewanżowe, ponieważ 9 listopada w Strzelinie przeciwniczki zwyciężyły 3:2. Teraz Tygrysy pragnęły zrehabilitować się za tamtą przegraną. Ponownie kibice byli świadkami siatkarskiego thrillera, w którym gra toczyła się punkt za punkt, a prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Pierwszy set doskonale ułożył się dla siatkarek ze Strzelina, które wygrały 25:20. Strzelińskie zawodniczki były skuteczne w ataku i bezbłędne w obronie. O losach kolejnych partii decydowały ostatnie piłki. W drugiej odsłonie zawodniczki z Zielonej Góry wygrały 25:22, a w trzeciej 28:26.
Cały artykuł w aktualnym wydaniu papierowym "Słowa Regionu".
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.