Akademia Piłkarska Strzelinianki rozpoczyna cykl turniejów piłkarskich pod hasłem „Równamy do najlepszych”. Do Strzelina przyjadą najlepsze akademie piłkarskie z naszego kraju.
Pierwszy turniej odbędzie się 7 marca o godz. 11 na stadionie w strzelińskim parku miejskim. Na inaugurację rywalizować będą młodzi piłkarze urodzeni w latach 2009-2010. Kibice będą mieli okazję zobaczyć w akcji następujące kluby: Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, FC Wrocław Academy, Odrę Opole, AP Reiss Poznań, Juventus Academy (Wrocław), Strzeliniankę Strzelin. Turniej ma charakter towarzyski, a zawodnicy będą mieli okazję sprawdzić się na tle naprawdę wymagających przeciwników. Przedstawiciele Strzelinianki dbają o najdrobniejsze szczegóły organizacyjne, ponieważ chcą żeby turniej na stałe wpisał się w kalendarz imprez w naszym regionie.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.