Wiceprezes Śląska Wrocław Wojciech Bochnak wraca do Czarnych Kondratowice
W przerwie zimowej na rynku transferowym nie próżnowały także kluby z klasy B. Do Czarnych Kondratowice dołączyło kilku doświadczonych zawodników. Defensywę wzmocnił wiceprezes Śląska Wrocław Wojciech Bochnak.
Były wójt gminy Kondratowice wraca do klubu, w którym spędził wiele lat. Reprezentował też m.in. Strzeliniankę i Olimpię Podgaj. 45-latek ostatni raz koszulkę Czarnych zakładał w sezonie 2015/2016. Nowym golkiperem zespołu został 39-letni Sebastian Sulkowski. Bramkarz ostatnio reprezentował Śliwice, a w piłkarskim CV ma takie kluby jak: Mechanik Brzezina, Wratislavia Wrocław, czy KS Byków. Z Ludowa Śląskiego do Kondratowic wypożyczony został Rafał Grzywniak. Pomocnik jest wychowankiem BKS-u Borów. W Czarnych będzie mógł liczyć na regularne granie.
Tekst ukazał się w nr 13 (1052) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Bujk
Prezes
Zawsze był miernym grajkiem chociaż uważał się za Maradonę. To samo w polityce. Miernota. Ponoć wazeliniarz Grzegorza S. Dziękujemy już Panu.
0
Gravatar
spajker.
RE: Wzmocnienia Czarnych i Ogniska
Hokej powiedziała :
Dlaczego ta zmora powraca? Co sie stanęło? Po szuka kasy gdzie może a gmina kondratowice trochę kasy chyba ma? Jeszcze trochę można wyciągnąć. Ja zbieram na drużynę hokeistów i jakoś nikt się nie dokłada. Schetyna powiedział że zima za krótka. Ja się pytam jak to za krótka skoro trwa 8 miesięcy w roku? A Schetyna mi na to że profesorowie z Po zapowiadają potop biblijny i on tylko w załogi żaglówek inwestuje.
może oni grają w POkera? trochę blefu, szuler rozdaje karty, można coś ugrać. jak grasz w pokera to robisz za leppera, ściągasz chłopa z traktora, lecisz po nim myjką ciśnieniową i wsadzasz w garnitur. co prawda ogorzała głowa rolnika mocno kontrastuje z tym garniturem ale na vicepremiera/ viceprezesa wystarcza. no ale jeszcze może być tak że chłop coś tam załatwi tubylcom to trochę głosów wyborczych ugra a i sport na tym zyska. na piłkarzy trzeba jednak uważać bo piłkarz donald kazał pobudować za grube miliardy stadiony 2012 jednorazowego użytku i niebawem trzeba będzie dać komuś zarobić aby je rozebrał bo koszty utrzymania wysokie a użytku z nich nie ma.

0
Gravatar
Hokej
RE: Wzmocnienia Czarnych i Ogniska
Dlaczego ta zmora powraca? Co sie stanęło? Po szuka kasy gdzie może a gmina kondratowice trochę kasy chyba ma? Jeszcze trochę można wyciągnąć. Ja zbieram na drużynę hokeistów i jakoś nikt się nie dokłada. Schetyna powiedział że zima za krótka. Ja się pytam jak to za krótka skoro trwa 8 miesięcy w roku? A Schetyna mi na to że profesorowie z Po zapowiadają potop biblijny i on tylko w załogi żaglówek inwestuje.
0
Gravatar
spajker.
RE: Wzmocnienia Czarnych i Ogniska
SEDZIA powiedziała :
ZA KRZYWE NOGI DO BIEGANIA I GRANIA
był już król krzywousty, był książę leszek plątnogi, był król zygmunt stary to może być wójt krzywonogi. jak siedzi na fotelu wójta to i tak nogi pod biurkiem zaplącze. ważne co ma w głowie i aż drżę że w głowie ma tyle co na głowie.

0
Gravatar
T.M
Szkoda OLIMPII
Grażyna powiedziała :
Nasz kochany celebryta powraca. Będzie nas teraz uczyć którą nogę pierwszą do obory wstawiać. Sexu z wielkiego miasta raczje nas nie nauczy bo nie wygląda na takiego co się sam nauczył. Jak ma jeszcze krzywe nogi to już dramat.
Szkoda ze nie zainteresował się jak kolega Olimpię dożynał , a może zmowa milczenia.To jest do nich podobne.

0
Gravatar
hemorol
RE: Wzmocnienia Czarnych i Ogniska
Grażyna powiedziała :
Nasz kochany celebryta powraca. Będzie nas teraz uczyć którą nogę pierwszą do obory wstawiać. Sexu z wielkiego miasta raczje nas nie nauczy bo nie wygląda na takiego co się sam nauczył. Jak ma jeszcze krzywe nogi to już dramat.
On się na starostę szykuje? Mielibyśmy gwiazdę w powiecie. Ludzie usatwialiby się po autografy

0
Gravatar
Grażyna
RE: Wzmocnienia Czarnych i Ogniska
Nasz kochany celebryta powraca. Będzie nas teraz uczyć którą nogę pierwszą do obory wstawiać. Sexu z wielkiego miasta raczje nas nie nauczy bo nie wygląda na takiego co się sam nauczył. Jak ma jeszcze krzywe nogi to już dramat.
0
Gravatar
SEDZIA
RE: Wzmocnienia Czarnych i Ogniska
ZA KRZYWE NOGI DO BIEGANIA I GRANIA
0
Gravatar
Kibic
RE: Wzmocnienia Czarnych i Ogniska
To taką posadkę dostał Bochnak za wyprowdzenie kasy z gminy i opłacenie kampanii po. Nic mu z tego nie przyszło bo po nie jest tu lubiane bo już pokazało na co je stać. Jak wygrywają wybory skoro powiat generalnie jest za pis? To musi być magia kart do glowsowania. Albo magia albo pomroczność wyborców
0
Gravatar
uno prałato
RE: Wzmocnienia Czarnych i Ogniska
jestem wielki.
0

Przeczytaj również