W Pile rywalizowali młodzi pięściarze. Odbyły się tam eliminacje kadetów do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, czyli Mistrzostw Polski. Zawodnik „MD Boxing Club” Mike Drużga spisał się wyśmienicie i pierwszego dnia pokonał przed czasem w pierwszej rundzie pięściarza z Szamotuł Pawła Sadowskiego.
Rywal poddał się przez kontuzję. W drugim dniu odbył się finał, w którym Drużga trafił na przeciwnika z Gostynia - Alana Nadolskiego. Rywal dzielnie walczył i wysoko „zawiesił poprzeczkę”, ale Mike był i zwycięży który dzielnie walczył i postawił wysoko poprzeczkę jednak Mike był lepszym pięściarzem i wygrał wszystkie rundy jednogłośną decyzją sędziów 3:0.
Tekst ukazał się w nr 18 (1057) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink3 +3 spajker.
RE: Mike znów nokautuje
Cytuję J.K.:
Cytuję spajker.:
leje poznaniaków. ma u mnie duży plus.

Miałby większy jakby Ciebie zlał :lol:

mnie? a za co? poza tym to nie moja waga. ja chłopaka biorę pod pachę i z ringu do szatni wynoszę tak bez techniki pięściarskiej. żydówa z poznania pamiętliwa i mściwa bez potrzeb intelektualnych i bez potrzeb kulturalnych realizuje swoje narcystyczne pasje nasyłając chłopaka na mnie. a fu. nieładnie.
2021-05-30 09:22 Cytować Zgłoś administratorowi
J.K. Permalink2 -5 J.K.
Cytuję spajker.:

Miałby większy jakby Ciebie zlał :lol:
2021-05-30 09:10 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +2 spajker.
2021-05-28 16:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.