W Ostródzie odbył się Drugi Turniej Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym juniorów. Do rywalizacji przystąpili tylko najlepsi tenisiści, którzy wcześniej musieli przejść eliminacje wojewódzkie.
Sam udział w tej imprezie jest ogromnym wyróżnieniem. W turniejach z cyklu Grand Prix regularnie udział biorą reprezentanci Granitu. Nie zabrakło ich także w Ostródzie. Do turnieju głównego dotarł Kacper Głazowski, który ostatecznie sklasyfikowany został na miejscu w przedziale 9-12. Nasz tenisista przeszedł przez fazę grupową bez straty seta. W fazie pucharowej pokonał najpierw Michała Olbrychta z UKS-u Dukla, by później przegrać z Patrykiem Lewandowskim z Działdowa. Zawodnik potwierdził dobrą formę, którą prezentuje także w rozgrywkach drugiej ligi tenisa stołowego. W fazie grupowej rywalizował także Stanisław Wnęk ze Strzelina. Młody pingpongista Granitu zajął miejsce w przedziale 57-64. Kacper Głazowski zajmuje pierwsze miejsce w dolnośląskim rankingu, a drugi jest Stanisław Wnęk. Na dobrej, siódmej pozycji sklasyfikowany jest Krzysztof Wnęk. Granit potwierdza, że należy do ścisłej, wojewódzkiej czołówki w tej wymagającej dyscyplinie sportowej.
Tekst ukazał się w nr 1 (1089) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink1 0 spajker.
RE: Rywalizowali z najlepszymi w Polsce
chłopaki grają za miske zupy kim-lan a na piłkarzy idą miliardy. sam ciapas portugalczyk-dezerter miał umowę na szkolenie piłkarzy za miliony euro a polska drużyna piłkarska nawet drużynie z zimbabwe nakopać nie może. są w strzelinie dobrzy łucznicy zapaśnicy kultruryści siłacze sztangiści pięściarze tenisiści i inni. a na zawody z własnym śpiworem z termosem i z kanapkami jeżdżą.
obsesja na punkcie piłki nożnej pochłania 99% budżetu sportowego a reszta dyscyplin sportowych finansowana jest kieszonkowym i jałmużną.
2022-01-18 15:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.