30 czerwca odbędą się wybory nowych władz Strzelinianki. Przed zebraniem rozmawialiśmy z aktualnym prezesem Grzegorzem Bulakiem. Czy będzie się ubiegał o reelekcję? Jak ocenia kadencję swojego zarządu? Co udało się poprawić w klubie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą się w rozmowie naszego dziennikarza Radosława Kwiatkowskiego z prezesem Strzelinianki Grzegorzem Bulakiem.

Zbliżają się wybory nowych władz klubu. Czy będzie Pan ubiegał się o reelekcję?
Na tę chwilę nie zamierzam się ubiegać o kolejną kadencję. Moja decyzja wynika głównie z braku czasu. Nasza kadencja trwała cztery i pół roku. Została przedłużona ze względu na pandemię koronawirusa. Pierwotnie mieliśmy przeprowadzić wybory w grudniu, ale wtedy był szczyt zachorowań. Nowe władze poznamy 30 czerwca. My, oczywiście, wprowadzimy naszych następców i podzielimy się zdobytą wiedzą. Finansowo klub jest zabezpieczony do końca roku. Zostawiamy Strzeliniankę dobrze ułożoną pod względem organizacyjnym. Nowy zarząd będzie mieć czas na wdrożenie się.

Jak ocenia Pan kończącą się kadencję?
Zacznę od tego, czego nie udało nam się zrobić. Liczyliśmy na lepszą współpracę z lokalnymi klubami. Myśleliśmy, że uda nam się wypracować model promocji zawodników. Chcieliśmy w Strzeliniance zgromadzić najlepszych graczy z regionu. Klub miałby szansę gry nawet w czwartej lidze, a zawodnicy „okienko wystawowe”. Główną przyczyną niepowodzenia był brak dialogu...

Komentarze   

cześ Permalink2 0 cześ
RE: Co udało się poprawić w klubie?
Kiedy zagościcie w naszej super EKSTRAKLASIE??? :D
2022-07-04 11:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Darek Permalink1 0 Darek
......
Gdzie IVliga?
2022-07-01 23:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.