Młody siatkarz z Gościęcic nadal grać będzie w drugiej lidze
Siatkarz z powiatu strzelińskiego Jakub Kamiński w maju skończył 21 lat. Pochodzi z Gościęcic. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczął w strzelińskich Tygrysach. Później trafił do wrocławskiej Gwardii, a następnie do AZS-u Eco Team Stolzee 2020 Częstochowa. Grał także w Bielawie. Teraz zdecydował się pozostać w drugoligowym zespole z Jelcza-Laskowic. W sezonie 2022/2023 rywalizować będzie przeciwko kolegom z Tygrysów. Z Jakubem Kamińskim rozmawiał Radosław Kwiatkowski.

W sezonie 2021/2022 reprezentowałeś klub IM Faurecia Volley z Jelcza-Laskowic. Jak oceniasz rozgrywki w Waszym wykonaniu?
- Bardzo pozytywnie. Osiągnęliśmy najlepszy wynik w historii klubu. Mieliśmy bardzo dobrą zwłaszcza pierwszą rundę. W drugiej części sezonu zmagaliśmy się z kontuzjami, ale sezon i tak był udany. Dla mnie indywidualnie także ten rok był dobry. Oczekuję od siebie jeszcze lepszej gry. Wiem, że stać mnie na to. W sezonie 2021/2022 dużo czasu spędziłem na parkiecie i cieszy mnie mój sportowy rozwój, którego dokonałem dzięki naszym trenerom, Krzysztofowi Janczakowi oraz Krzysztofowi Pilawie.
Na ten temat pisaliśmy w 26 (1114) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały wywiad przeczytasz również na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również