Pierwszy sparing Czarni rozegrają w lutym
Czarni Kondratowice w rundzie wiosennej walczyć będą o mistrzostwo grupy VI klasy B. Aktualnie zespół trenera Daniela Kożuchowskiego zajmuje drugie miejsce w tabeli.
Zawodnicy już szlifują formę na drugą część sezonu i z powodzeniem rywalizują w Zimowej Lidze Orlika. W ramach przygotowań ekipa rozegra także sześć sparingów. Pierwszy mecz kontrolny odbędzie 4 lutego, a rywalem będzie Świteź Wiązów. W kolejnych spotkaniach Czarni towarzysko mierzyć będą się z ekipami z innych powiatów: Piastem Jaźwina, Spartą Oleszna, Bielawianką II Bielawa, Rapidem Domaniów oraz Tarantem Krzyżowice. Ostatni sparing zaplanowano na 11 marca. Tydzień później wystartuje runda wiosenna.
Na ten temat pisaliśmy w 2 (1140) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również