Młodzi piłkarze Strzelinianki udanie rozpoczęli sezon
Trzech młodych piłkarzy Strzelinianki otrzymało powołanie do reprezentacji Dolnego Śląska do lat 12 na konsultację selekcyjną. Trener Maciej Kuziomko docenił talent Mikołaja Cieśli, Kajtka Rękasa oraz Aleksandra Woźniaka.

Spotkanie najlepszych zawodników z naszego województwa odbędzie się 7 września we Wrocławiu w Centrum Piłkarskim Ślęzy Wrocław. Już samo powołanie jest ogromnym wyróżnieniem. W przeszłości w kadrze wojewódzkiej występował m.in. wychowanek Strzelinianki Błażej Augustyn, który później zaliczył wiele udanych spotkań w Ekstraklasie. Mamy nadzieję, że Mikołaj, Kajtek oraz Aleksander w przyszłości także rywalizować będą na najwyższym szczeblu piłkarskim w Polsce.
Na ten temat pisaliśmy w 35 (1173) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również