Rafał Roch w Dubaju miał walczyć o medal i przepustkę na Paraolimpiadę
Rafał Roch ze stowarzyszenia Hałas Team poleciał do Dubaju na Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów. Nasz zawodnik miał tam walczyć o kwalifikację na paraolimpiadę.
Rafał dotarł do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale ostatecznie nie wziął udziału w prestiżowych zawodach. - Nie mogłem wystartować w Mistrzostwach Świata, ponieważ dzień przed startem odnowiła mi się kontuzja. To kontuzja, z którą zmagałem się od dłuższego czasu. Niestety ból ramienia był tak duży, że uniemożliwił mi start. Teraz czas na regenerację. Zobaczymy, co będzie dalej – mówił po mistrzostwach Rafał Roch z Hałas Team.
Na ten temat pisaliśmy w 35 (1173) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również