Uczestnicy zawodów na pamiątkowym zdjęciu
Na górnym stawie w Białym Kościele, odbyły się nocne zawody w wędkarstwie gruntowym. O godzinie 20:30 do rywalizacji przystąpiło 41 zawodników. Po losowaniu wędkarze udali się na swoje stanowiska i zaczęli wędkować. Podczas zawodów, około godziny 21, organizatorzy dostarczyli uczestnikom na stanowiska ciepły posiłek i napoje. Po długiej nocnej rywalizacji w niedzielę rano zakończono zawody, a sędziowie przystąpili do ważenia ryb.
Zwycięzcy w obu kategoriach wiekowych
Zwycięzcami w kategorii junior zostali:
Szymon Zarewicz I miejsce z wynikiem 6,02 kg, II miejsce z wynikiem 3,78 kg zajął Grzegorz Kargul, a trzeci był Patryk Kozak z wynikiem 1,54 kg.
W kategorii senior podium wyglądało następująco:
I miejsce Marcin Droszczak (11,78 kg),
II miejsce Szymon Niedźwiecki (11,02 kg),
III miejsce Jan Szlaga łowiąc (9,89 kg).
Zwycięzcy w obu kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary a młodzieżowcy atrakcyjne nagrody.
Zarząd koła „Okoń” w Strzelinie dziękuje uczestnikom za miłą atmosferę i sportową rywalizację.
Na ten temat pisaliśmy w 36 (1174) wydaniu papierowym Słowa Regionu

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również