W sobotę, 30 września, siatkarze Tygrysów Strzelin zainaugurowali sezon 2023/2024. Strzeliński zespół rywalizuje w Dolnośląskiej I Lidze Mężczyzn. Ekipa trenera Mateusza Synówki podejmowała Faraona Ziębice. W drużynie gospodarzy zadebiutowało kilku zawodników.

Po rocznej przerwie na grę w drugiej lidze Tygrysy powróciły do rywalizacji na szczeblu wojewódzkim. Pojedynek z Faraonem poprzedziła minuta ciszy ku pamięci Roberta Markowskiego oraz Zbigniewa Świrskiego, którzy w tym roku zmarli, a byli związani ze strzelińską drużyną. Na trybunach pojawiło się wielu kibiców obu ekip, którzy głośno dopingowali swoich ulubieńców. W zespole rywali wystąpili byli gracze Tygrysów Wojciech Łesak, Marek Wierzbicki oraz Kacper Szymkowiak.

Świetne transfery
Tygrysy w lecie przeszły rewolucję kadrową. Działaczom ze Strzelina udało się pozyskać wielu wartościowych siatkarzy. W sobotnim meczu zadebiutowali...
Na ten temat pisaliśmy w 39 (1177) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.